Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:30
InterMezzo
09:00
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve Ballet
10:30
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
12:00
InterMezzo
12:30
The Trio Sora at the Fondation Singer Polignac: Beethoven
13:40
I'm a Creative Animal: A Portrait of Barbara Hannigan
14:47
The Orchestre symphonique de Montréal and Susanna Mälkki: Debussy, Schubert, Wagner
16:02
InterMezzo
16:25
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra de Paris
19:25
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
20:25
InterMezzo
20:30
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theatre Ballet
22:25
The Bronze Horseman, Mariinsky Theatre Ballet
00:40
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
01:40
Paul Lay Trio - Deep Rivers
02:40
Nitai Hershkovits Solo - Jazz Fest Sarajevo
03:40
Damn'co - Jazz sous les pommiers
05:00
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
06:45
InterMezzo
09:00
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Opéra de Parisn Palais Garnier
10:50
Ivry Gitlis & Friends at the Philharmonie de Paris
12:05
InterMezzo
12:30
Couperin: Les Leçons de Ténebres by Le Caravanserail, Bernard Cuiller
13:35
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
14:54
Joyce DiDonato at the Bayreuth Baroque Opera Festival
16:05
InterMezzo
16:30
The Magic Flute by Mozart at the Glyndebourne Festival
19:20
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
20:25
InterMezzo
20:30
Norma by Bellini at the Royal Opera House
23:05
InterMezzo
23:30
Brahms and Strauss by the Orchestre National du Capitole de Toulouse, Kazuki Yamada and Adam Laloum
01:20
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
02:20
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
03:20
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
05:05
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
06:05
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
07:25
InterMezzo
09:00
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
10:10
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
11:45
InterMezzo
12:30
I'm a Creative Animal: A Portrait of Barbara Hannigan
13:25
René Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
14:55
Laurence Equilbey, Insula Orchestra : Beethoven, Farrenc
16:17
InterMezzo
16:30
Mozart's La Clemenza di Tito at the Grand Théâtre de Geneve
19:10
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
20:25
InterMezzo
20:30
Rymden - Tourcoing Jazz festival
21:30
Esbjorn Svensson Trio - Jazz a Juan
22:30
InterMezzo
23:30
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
01:05
Damn'co - Jazz sous les pommiers
02:20
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
03:45
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
04:45
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
05:45
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles