Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
07:35
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
09:10
InterMezzo
09:30
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
10:40
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
12:05
InterMezzo
13:00
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
16:00
InterMezzo
17:00
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
18:30
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
20:00
InterMezzo
21:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
22:40
Orchestre de Paris, Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
00:00
Dhafer Youssef - Jazz sous les pommiers
01:00
InterMezzo
02:00
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
05:20
InterMezzo
06:00
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
07:35
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
09:30
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
12:10
InterMezzo
13:00
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
14:40
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
16:20
InterMezzo
17:00
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
18:45
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
20:20
InterMezzo
21:00
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra national de Paris
00:00
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
01:00
InterMezzo
02:00
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
03:30
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
05:15
InterMezzo
06:00
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
07:50
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
09:20
InterMezzo
09:30
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
11:15
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
12:50
InterMezzo
13:00
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
14:32
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
16:00
InterMezzo
17:00
Lulu by Berg at the Metropolitan Opera
20:05
InterMezzo
21:00
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
22:30
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
00:00
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
01:25
InterMezzo
02:00
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
04:40
InterMezzo