Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
14:00
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
16:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
17:50
Alpska liga... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
20:20
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
23:15
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
01:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Alpska liga... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
11:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
12:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
14:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
16:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
18:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
20:00
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
20:30
Španska liga... Komentator: Marko Premrl.
20:40
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
22:45
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
00:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
01:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Serie A... Komentator: Blaž Magdič.
07:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
11:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
15:00
Alpska liga... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
17:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
18:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
19:15
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Španska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.