Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:35
TV Shopping
07:05
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
08:55
TV Shopping
09:25
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
11:20
TV Shopping
11:50
Južnoameriška liga prvakov... Komentator: Nejc Mravlja.
13:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
15:40
NHL... Komentator: Uroš Puš.
17:35
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
19:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
21:45
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
01:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
TV Shopping
07:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
11:30
TV Shopping
12:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
14:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
16:55
Turška liga, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
19:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
22:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
00:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
01:15
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
03:00
Škotska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
TV Shopping
07:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
11:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
11:25
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
13:25
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
13:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
16:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
18:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
19:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
22:00
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
23:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
01:00
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.