Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:20
InterMezzo
08:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
10:00
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
11:25
InterMezzo
12:30
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
14:15
Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
15:30
InterMezzo
16:30
La Boheme by Puccini
18:25
Mozart - Sophie Karthaüser, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
19:35
InterMezzo
20:30
Opening concert of the Zaryadye Hall in Moscow
22:30
InterMezzo
23:30
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
00:30
Con Brio - Jazz a Vienne
01:55
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
02:55
China Moses - Alfa Jazz Fest
04:00
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
04:45
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding - Jazz a Vienne
05:40
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
06:40
InterMezzo
08:30
Fikret Amirov: One Thousand and One Nights, Ballet du Kremlin
10:05
Svetlana Zakharova, The Divine
11:30
InterMezzo
12:30
Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Gran Teatre del Liceu, Barcelona
15:05
InterMezzo
16:25
Il Trovatore by Verdi at the Opéra Royal de Wallonie
18:40
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
20:10
InterMezzo
20:30
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
22:10
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
23:30
Bireli Lagrene Electric Quartet - LOTOS Jazz Festival
00:30
Ricky Ford Quartet - Jazz a Foix
01:25
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
02:25
Con Brio - Jazz a Vienne
03:50
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
04:55
Orlando Poléo - Jazz a Foix
05:50
InterMezzo
08:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
11:30
InterMezzo
12:30
Christian Arming and the Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
14:10
Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartók, Orff
15:45
InterMezzo
16:30
Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
18:40
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra : Sibelius, Salonen
20:05
InterMezzo
20:30
Boxe Boxe by M. Merzouki, Käfig company
21:45
Yo Gee Ti de Mourad Merzouki, Biennale de la Danse de Lyon
22:55
InterMezzo
23:30
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:00
Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
01:25
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
02:20
Con Brio - Jazz a Vienne
03:45
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
04:20
Ricky Ford Quartet - Jazz a Foix
05:15
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete