Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
10:15
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
11:45
InterMezzo
12:30
Madrigals (Book VI) by Monteverdi - Les Arts Florissants
13:40
The Art of Fugue by Bach with Olivier Beaumont and Bob van Asperen
15:15
InterMezzo
16:30
The Sound of New York - Damion Reid
17:00
An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
18:30
Dr John & The Nite Trippers - Jazz sous les pommiers
19:55
InterMezzo
20:30
Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera
23:30
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
00:15
Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
01:10
The Sound of New York - Gerald Clayton
01:40
Catherine Russell - Jazz en TĂŞte
02:30
The Messenger Legacy - Jazz en tĂŞte
03:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
04:35
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Mozart, Dvorak
09:55
John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
11:30
InterMezzo
12:30
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
14:40
Music against Oblivion at la Sorbonne
15:35
Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
16:35
InterMezzo
17:00
The Tsar's Bride, by Nikolai Rimsky-Korsakov at the Bolshoi
20:30
InterMezzo
21:00
The Sound of New York -Vicente Archer
21:30
Dave Holland trio feat. Chris Potter & Obed Calvaire - Zadymka Festival
22:25
Dave Holland 'Prism' - Jazz en TĂŞte
23:30
Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
00:40
Bill Carrothers 5tet - Jazz sous les pommiers
02:15
Movie soundtracks by Spike Lee & Terence Blanchard - LOTOS Jazz Festival
03:10
An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
04:40
The Sound of New York - Damion Reid
05:15
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
09:30
Chick Corea Piano solo
10:20
JoĂŁo Bosco - Malta Jazz Festival
11:20
InterMezzo
12:30
Faust by Charles Gounod at the Teatro real de Madrid
15:45
InterMezzo
16:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
18:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
19:30
InterMezzo
20:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 5
21:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
22:35
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 7
23:30
The Sound of New York - Bilal
00:00
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
00:55
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
02:00
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
02:50
The Sound of New York - Theo Croker
03:20
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
04:40
InterMezzo