Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Didier Lockwood trio invites Biréli Lagrene - Jazz sous les pommiers
10:19
Lucky Thompson at the Blue Note in 1960 - Jazz Archive
11:00
Kurt Rosenwinkel Solo - Montreal Jazz Festival
11:55
InterMezzo
12:30
Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
14:00
Mariss Jansons conducts Dvorak's Stabat Mater
15:23
InterMezzo
16:30
Thomas Lebrun 'Lied Ballet'
17:00
Lied Ballet by Thomas Lebrun. Maison de la Danse of Lyon
18:15
Avant toutes disparitions - Thomas Lebrun
19:50
InterMezzo
20:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
22:01
Continuo ou la vision d'un futur by Pierre Henry
22:56
InterMezzo
23:30
Jun Miyake - The here and after
00:30
Mederic Collignon 'Tribute to King Crimson' at Rendez-vous de L'Erdre
01:30
The Amazing Keystone Orchestra plays the music of Quincy Jones at Jazz a Vienne
02:00
Snarky Puppy & Metropole Orkest - Jazz sous les pommiers
03:45
Jean-Jacques Milteau What's That Sound - Paris Jazz Festival
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Saul by Haendel at the Glyndebourne Festival
11:20
Pierre Hantai plays François Couperin at Fontfroide festival
12:20
InterMezzo
12:30
Don Quixote, Lost illusion, choreography by Rui Lopes Graça
13:45
Chaplin by Mario Schröder, Leipziger Ballett
15:30
InterMezzo
16:30
Young People's Concerts: What is American Music?
17:30
Leonard Bernstein conducts The Unanswered Question by Ives
17:35
Leonard Bernstein conducts the Resurrection Symphony by Mahler
19:10
Leonard Bernstein conducts the Symphony no 1 by Sibelius
19:55
InterMezzo
20:30
Saul by Haendel at the Glyndebourne Festival
23:20
InterMezzo
23:30
Dave Douglas High Risk with Shigeto, Jonathan Maron and Mark Guiliana - Montreal Jazz Festival
00:30
Gregory Porter at Jazz Sous Les Pommiers
02:30
Caetano & Gil at Jazz a Vienne
03:45
Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
05:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Lang Lang in Versailles: Chopin and Tchaikovsky
10:00
La Senna Festeggiante by Vivaldi
11:30
InterMezzo
12:30
Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
13:30
Nigel Kennedy & Richard Galliano at Festival St Prex
14:25
Bill Frisell 'Guitar in the Space Age' - D'Jazz Nevers Festival
15:30
InterMezzo
16:30
William Christie conducts Hippolyte et Aricie by Rameau at Glyndebourne
19:30
InterMezzo
20:30
Mariss Jansons conducts Berio, Mahler, Copland and Bartok at the Concertgebouw
22:00
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Ravel, Dutilleux, Delage
23:35
Ed Motta at the New Morning
00:35
Jun Miyake - The here and after
01:35
Oslo Jazz Festival Orchestra
03:30
Omer Avital - Nice Jazz Festival
04:45
InterMezzo