Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Poslanska pisarna: dr. Milan Brglez, poslanec Evropskega parlamenta, SD/S&D
11:30
Videospot dneva
11:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:00
in šaleško socialo, posnetek okrogle mize
15:15
Videostrani, obvestila
15:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 32
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Darja Ovčjak, orgle, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2840. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Olševa
20:50
IZBRANO IZ ARHIVA, Seid Memić Vajta in Teška industrija, 2009
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Darja Ovčjak, orgle, GŠ Velenje
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2840. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 32
11:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Iz oddaje Dobro jutro
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 14
18:20
IZ NAŠEGA ARHIVA: Trije medvedi, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Žuža Bajželj, harmonika, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
in prestrukturiranje premogovnih regij
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: POP CORN: 6pack Čukur, Game Over, 2002
22:25
Spoznajmo jih … Žuža Bajželj, harmonika, GŠ Velenje
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
in prestrukturiranje premogovnih regij
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Srečna hiška, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Izgubljena slonica
18:50
Spoznajmo jih … Tija Kovač, klarinet, GŠ Velenje
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 13
21:10
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:15
Spoznajmo jih … Tija Kovač, klarinet, GŠ Velenje
21:20
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 1. del
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program