Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
John Eliot Gardiner and the Orchestre Révolutionnaire et Romantique: Berlioz
10:15
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony no 8
12:00
InterMezzo
12:30
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
14:50
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Wagner, Benjamin, Brahms
16:10
Kristjan Järvi conducts the Baltic Sea philharmonic : Prokofiev, Stravinsky, Pärt, Gelgotas
18:25
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
19:40
InterMezzo
20:31
Snarky Puppy, Culcha Vulcha at L'Olympia
22:15
Snarky Puppy at the Stockholm Jazz Festival
23:15
InterMezzo
23:30
Nitai Hershkovits Solo - Jazz Fest Sarajevo
00:30
Jimmy Owens quintet 'Monk project' / Jazz a Foix
01:30
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
02:45
Jacob Collier - Jazz a Vienne
04:05
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
06:35
InterMezzo
08:30
Benny Golson Quartet at Jazz a Foix
09:25
Knower - Jazz a la Villette
10:30
GARY BARTZ invites Kirk LIGHTSEY TRIO at Jazz a Foix
11:30
InterMezzo
12:30
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Berg and Mahler
14:05
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
15:45
InterMezzo
16:30
Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
17:40
El Amor Brujo (Love, the Sorcerer) choreography by Victor Ullate. Teatro Real
19:30
InterMezzo
20:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse : Dutilleux, Ravel
21:50
Orchestre de Chambre de Lausanne & Joshua Weilerstein: Mozart & Haydn
23:40
Dizzy Gillespie - Brussels 1958
00:15
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding at Jazz a Vienne
01:10
Keziah Jones - Jazz a Vienne
02:25
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
03:30
Robin McKelle - Jazz a Vienne
04:45
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Béatrice et Bénédict by Hector Berlioz at the Opéra-Comique
10:25
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
11:45
InterMezzo
12:30
Hedda Gabler, Norwegian National Ballet
14:10
A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
15:50
InterMezzo
16:30
La Damnation de Faust by Berlioz - Les Siecles, F.X. Roth - Opéra Royal du Château de Versailles
18:40
John Nelson conducts Berlioz's Requiem in London
20:10
InterMezzo
20:30
Lucio Silla by Mozart at the Teatro Real, Madrid
23:30
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
00:35
Lisa Simone - Jazz in Marciac
01:35
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
02:35
Snarky Puppy at the Stockholm Jazz Festival
03:35
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
04:40
InterMezzo