Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Hayat TV
06:00
387 music, muzički program
07:35
Atlas, kolažni program ep205 r.
08:00
Direktno sa Gretom Van Susteren, strani dokumentarni program, ep76 r.
08:30
Žena, serijski program, ep121 r.
09:15
Žena, serijski program, ep122 r.
10:00
Žena, serijski program, ep123 r.
10:45
Žena, serijski program, ep124 r.
11:30
Žena, serijski program, ep125 r.
12:15
Sudbina, kolažni program r.
13:00
Vijesti
13:10
Slučajevi X, informativni program r.
14:00
Poluvrijeme, sportski program
14:45
ZMBT X, muzički show r.
17:00
Zimska kuhinja, revijalni program r.
17:40
Zimska kuhinja, revijalni program r.
18:25
Svijet sporta, kolažni program ep402
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
Muzički program
20:00
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program
20:45
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program, r.
21:30
Baštine, revijalni program, ep369
22:00
387 music, muzički program
00:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
00:35
Svijet sporta, kolažni program ep402 r.
01:00
387 music, muzički program
06:00
387 music, muzički program
08:30
Vijesti
08:35
Historijski čas, obrazovni program
09:00
Dan nezavisnosti BiH, specijalni program
09:30
Vijesti
09:35
Dan nezavisnosti BiH, specijalni program
12:05
Otvaranje Trga u Općini Stari grad, direktan prijenos
13:05
BiH, put ka nezavisnosti, dokumentarni program
14:00
Dan nezavisnosti BiH, specijalni program
17:50
Devet heroja, dokumentarni film
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
Intervju: Šefik Džaferović
20:05
Dan nezavisnosti BiH, specijalni program
21:35
Gdje ste sada, prijatelji, muzički program
21:50
Dokumentarni program
22:50
Crno-bijeli svijet, informativni program
23:15
Devet heroja, dokumentarni film r.
00:15
Intervju: Šefik Džaferović r.
00:30
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:05
387 music, muzički program