Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
05:57
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
07:15
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
08:49
The King's Road - Peru.
09:08
The King's Road - Senegal.
09:26
The King's Road - Iceland.
09:45
Holland v Germany rivalry.
10:48
France 1998-2000.
11:20
Michel Platini.
11:50
Chasing History.
12:18
Special December.
13:34
The King's Road - Senegal.
13:53
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
15:01
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
17:09
Special February.
17:30
Chasing History.
18:00
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
19:25
Special Summer.
19:58
Chasing History.
20:23
Novice, pon.
21:02
Nadia Comăneci.
21:34
Rugby in New Zealand.
22:06
Weightlifting / Swimming.
23:42
Novice, pon.
23:49
Johan Cruyff.
01:15
FRG 1972-1974.
01:41
Halle-Ingooigem.
04:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:45
Zimski športi
09:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
09:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
14:30
Women's Final.
16:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
16:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
17:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
18:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
20:00
World Endurance Championships.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:30
Plezanje: Han Gang Championship, prvič
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
23:30
Nogomet
00:00
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
00:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
01:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
04:30
Women's Final.
07:45
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:45
Plezanje: Han Gang Championship, pon.
09:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:15
Nogomet: King S Road, pon.
10:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:30
World Endurance Championships.
16:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
16:30
Nogomet
16:45
Nogomet
17:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
18:00
OI: Dežele legend, pon.
18:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
19:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:00
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
22:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
23:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
23:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
00:10
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
01:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
03:00
World Endurance Championships.