Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Osmo Vänskä and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
07:35
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Berlioz, Mantovani, Debussy, Ravel
08:55
InterMezzo
09:10
Semiramide by Gioachino Rossini - Teatro La Fenice
13:15
Lac by Jean-Christophe Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
14:50
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot - Les Ballets de Monte-Carlo
16:35
InterMezzo
17:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
18:15
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Blacher, Ravel, Rimsky-Korsakov
19:50
InterMezzo
21:00
L'Africaine by Meyerbeer - Teatro La Fenice
00:00
Hariprasad Chaurasia at Philharmonie de Paris - Raga Night
01:20
InterMezzo
02:00
Osmo Vänskä and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
03:35
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Berlioz, Mantovani, Debussy, Ravel
05:00
InterMezzo
06:00
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
07:40
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra: Liszt and Mahler
09:30
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
11:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
12:30
InterMezzo
13:00
3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
14:00
Portico Quartet - Jazz a la Villette
15:00
Archie Shepp All star 'Tribute to John Coltrane'
16:00
InterMezzo
16:30
Semiramide by Gioachino Rossini - Teatro La Fenice
20:30
InterMezzo
21:00
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 3 & 6 by Tchaikovsky
22:45
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symphonies 1 & 5 by Tchaikovsky
00:20
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montreal
01:30
InterMezzo
02:00
L'Africaine by Meyerbeer - Teatro La Fenice
05:00
InterMezzo
06:00
3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
07:00
Portico Quartet - Jazz a la Villette
08:00
Archie Shepp All star 'Tribute to John Coltrane'
09:00
InterMezzo
09:30
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
12:05
InterMezzo
13:00
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
14:30
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
16:00
InterMezzo
17:00
Paris - New York - Paris - CCN Ballet de Lorraine
18:15
Triple Bill #1 de Jann Gallois - Kader Attou - Mikey - Biennale de la Danse de Lyon
19:20
Yo Gee Ti De Mourad Merzouki - Biennale de la Danse de Lyon
20:35
InterMezzo
21:00
Norma by Vicenzo Bellini - Teatro La Fenice
00:00
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
01:00
InterMezzo
02:00
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
03:30
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
05:05
InterMezzo