Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:40
InterMezzo
08:30
Roméo et Juliette by Gounod at the Liceu, Barcelona
11:00
InterMezzo
12:30
Lac by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
14:05
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
15:50
InterMezzo
16:30
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symhonie 3 & 6 by Tchaikovsky
18:15
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symhonies 2 & 4 by Tchaikovsky
19:45
InterMezzo
20:30
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
23:15
InterMezzo
23:35
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
00:40
Tcha Limberger invites Mozes Rosenberg 'A Tribute to Django Reinhardt' - Jazz a Foix
01:40
Knower - Jazz a la Villette
02:30
Jimmy Owens quintet 'Monk project' - Jazz a Foix
03:25
Hypnotic Brass Ensemble - Jazz a Vienne
04:20
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tenebrae at the Chapelle Royale
09:50
Jakub Jozef Orliński and Il Pomo d'Oro: Heinichen, Corelli, Vivaldi, Zelenka
11:15
InterMezzo
12:30
Get the blessing - Like a jazz machine
13:20
Knower - Jazz a la Villette
14:10
Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
15:30
InterMezzo
16:30
Lucio Silla by Mozart at the Teatro Real, Madrid
19:30
An artist, Pablo Heras-Casado - A town, Grenade
19:45
InterMezzo
20:30
Arvo Pärt at the Philharmonie de Paris
22:00
Mariss Jansons conducts Dvorak's Stabat Mater
23:30
Bojan Z - Like a Jazz Machine
02:00
Sharon Jones and the Dap-Kings at L'Olympia, Paris
03:10
Knower - Jazz a la Villette
03:55
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montreal
05:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Un Jour ou deux by Merce Cunningham
09:40
Paris - New York - Paris, CCN Ballet de Lorraine
11:00
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
12:30
Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
14:50
InterMezzo
16:30
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symhonie 1 & 5 by Tchaikovsky
18:05
Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris: Prokofiev and Tchaikovsky
19:30
InterMezzo
20:30
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
22:00
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
23:15
InterMezzo
23:30
Archie Shepp All Star 'Tribute to John Coltrane'
00:30
Hypnotic Brass Ensemble - Jazz a Vienne
01:25
Strata East All Star - Banlieues Bleues
02:20
Becca Stevens at L'Olympia, Paris
02:55
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara - Pori Jazz Festival
04:05
InterMezzo