Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek otroške prireditve
08:40
Ptičja ohcet, otroška predstava
09:40
Gorenjska poročila, 5810. informativna oddaja
10:00
Mura Raba tour, oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Tokrat grem volit, oddaja
13:25
Gen-i Sonce, komercialna reportaža
14:45
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
16:30
26. Jurčičev pohod, reportaža
17:40
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5810. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
20:30
Belo se pere na devetdeset, literarni večer
21:40
Gorenjska poročila, 5810. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Marjeta Hribar in nakit iz premoga, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5810. informativna oddaja
00:00
Zaigraj i zapjevaj, celovečerni folklorni festival
02:10
Videostrani
08:00
Sapramiška, otroška predstava
08:30
Tralalaja: Spoznajmo Eskime, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5806. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: 10 let programa Svit, izobraževalna oddaja
11:30
Pesem združuje, Zborovski koncert iz Kranja
12:30
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
13:35
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5807. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: Čebelar Jože Pikelj, pogovorna oddaja
20:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:30
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5808. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:20
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5809. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija, posnetek tekme
01:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Šteti do pet, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5810. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Dora: Feri Lainšček, pogovorna oddaja
12:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
12:20
Videostrani
14:35
Podrobnosti o 49. Tednu slovenske drame, oddaja
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Preobrazba življenjskega stila, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Gen-i Sonce, komercialna reportaža
20:40
Belo se pere na devetdeset, literarni večer
21:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
22:00
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
22:50
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
23:20
Branju prijazne občine, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: Cerkev Marijinega vnebovzetja Čemšenik, oddaja
01:00
Videostrani