Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
09:30
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
12:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
15:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
17:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
23:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:05
Škotska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
NCAA... Komentator: Robert Kukovica.
08:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
09:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
10:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
12:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
13:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
14:00
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
15:45
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
17:15
TV Shopping
17:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
17:55
Eurocup... Komentator: Mitja Hozjan.
20:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
22:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
00:15
Francoska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:15
Turška liga, ženske... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
09:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
12:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
15:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
15:30
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
17:00
TV Shopping
17:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
02:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
03:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.