Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2707. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kmetijski razgledi
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič, XII
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri zdravilcu Jožetu Raku
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Tadi Tada, Solution, Imperij
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič, XII
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku … pri zdravilcu Jožetu Raku
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Formula 1 in policaj Matej, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Petra Kolmanič, Luske
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: Veseli Begunjčani, Dolenjskih 5
21:15
Regionalne novice
21:20
Kasaške dirke
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Petra Kolmanič, Luske
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Kasaške dirke
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš: Pes, moj najboljši prijatelj
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Marko Kravos, Kruh in mleko
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: S kolesom po Novi Zelandiji
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Tadi Tada, Solution, Imperij
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Marko Kravos, Kruh in mleko
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program