Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:54
InterMezzo
08:30
La Favorite by Donizetti at the Bayerische Staatsoper
11:05
InterMezzo
12:30
Jonathan Nott, Nelson Freire and the Orchestre de la Suisse Romande: Schumann, Brahms
13:55
Jonathan Nott, Sergey Khachatryan and the Orchestre de la Suisse Romande: Brahms, Stravinsky
15:30
InterMezzo
16:30
Renaud Capuçon, Nicholas Angelich and the Hermes Quartet: Debussy, Ravel, Chausson
18:05
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra Zurich: Stravinsky and Dorman
19:21
InterMezzo
20:30
Hedda Gabler - Norwegian National Ballet
22:10
Ghosts - Norwegian National Ballet
23:25
InterMezzo
23:30
Snarky Puppy, Culcha Vulcha - L'Olympia, Paris
01:15
Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz a Porquerolles
02:15
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
03:15
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
04:10
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
05:11
Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars
06:06
InterMezzo
08:30
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
10:00
Valery Gergiev conducts the Chaliapin Gala in Kazan
12:15
InterMezzo
12:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Ammann, Bartók, Beethoven
13:58
Michel Dalberto plays Ravel
15:30
InterMezzo
16:30
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
17:03
Ahmad Jamal in Paris
18:37
Charlie Parker - Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
20:10
InterMezzo
20:31
Semiramide by Gioachino Rossini, Teatro La Fenice
00:30
Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
01:30
Antonio Zambujo - Rua da Emenda - La Cigale (Paris)
02:45
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
03:45
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
04:45
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
05:45
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
06:55
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
07:54
InterMezzo
08:30
Interview René Jacobs and Beethoven's Missa solemnis
09:03
René Jacobs conducts Beethoven's Missa solemnis
10:34
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
11:52
InterMezzo
12:30
Peter Philips and The Tallis Scholars: Obrecht, Browne, Fayrfax, Gombert
14:28
Paavo Järvi and the Tonhalle Orchestra Zurich: Sibelius
15:59
InterMezzo
16:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
17:30
Interview Rauf Abdullayev
17:35
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
19:24
InterMezzo
20:30
Snarky Puppy, Culcha Vulcha - L'Olympia, Paris
22:15
Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
23:14
InterMezzo
23:30
Bokanté - Malta Jazz Festival
00:31
Andrew McCormack, solo - Bimhuis (Amsterdam)
01:15
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
02:50
Ahmad Jamal in Paris
04:48
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
05:25
Magic Malik - Banlieues Bleues