Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Holandska liga: Ajax - Utrecht
08:15
Portugalska liga: Boavista - Porto
10:00
Italijanska odbojka (M): Vibo Valentia - Sora
11:30
Eurocup: Monaco - Patras
13:00
Odbojka (M) - Kvalifikacije za LŠ (2nd leg): Vojvodina - Galati
14:45
Eurocup: Venezia - Lokomotiv
16:15
Juventus TV (Serie A): Juventus - Milan
18:00
Fudbal - priljateljska: Bulgaria - Paraguay, v živo
20:00
Euroleague: Panathinaikos - Alba, v živo
22:00
Premier League Magazin
22:30
Fast Zone
23:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Turkey - Iceland
00:45
Euroleague: Real Madrid - Barcelona
02:15
ATP Masters Cup London (dublovi)
03:30
ATP Masters Cup London (singl)
05:00
Odbojka (M) - Kvalifikacije za LŠ (2nd leg): Budva - Benfica
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: France - Moldova
08:10
Fudbal - Kvalifikacije za EP - Pregled (ČETVRTAK)
09:00
Moto GP Valencia: Moto 3 - Trening 1, v živo
09:55
Moto GP Valencia: Moto GP - Trening 1, v živo
10:55
Moto GP Valencia: Moto 2 - Trening 1, v živo
11:50
Ekstremni svet sporta
12:15
Trans World Sport
13:10
Moto GP Valencia: Moto 3 - Trening 2, v živo
14:10
Moto GP Valencia: Moto GP - Trening 2, v živo
15:05
Moto GP Valencia: Moto 2 - Trening 2, v živo
16:05
Moto-E: Valencia - Kvalifikacije, v živo
16:35
Euroleague: Efes - Zenit
18:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Armenia - Greece, v živo
20:00
Pregled japanske lige
20:30
Na današnji dan & SK Mix
20:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Switzerland - Georgia, v živo
22:45
NFL Gameday
23:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Romania - Sweden
01:00
Euroleague: Valencia - Bayern
02:30
ATP Masters Cup London (singl)
04:00
ATP Masters Cup London (dublovi)
05:00
Euroleague: Olympiacos - Zalgiris
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Spain - Malta
08:15
Fudbal - CONCACAF Liga nacija: Panama - Mexico
10:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Serbia - Luxembourg
11:45
Pregled Eurocup
12:30
Pregled Euroleague
13:15
Turska košarka: Bandirma - Gaziantep, v živo
15:15
Na današnji dan
15:30
Turska košarka: Karsiyaka - Galatasaray, v živo
17:30
Fast Zone
18:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Azerbaijan - Wales, v živo
20:00
La Liga magazin
20:30
Italijanska odbojka (Ž) - Superkup: Conegliano - Novara, v živo
22:30
Euroleague: Crvena zvezda - Asvel
00:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Russia - Belgium
01:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Northern Ireland - Holland
03:15
ATP Masters Cup London (singl) 1/2 Finale
04:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Germany - Belarus