Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:02
Electro Deluxe at Paris Olympia
07:26
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
10:43
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: The 50th anniversary concert
12:21
InterMezzo
12:30
John Nelson conducts Berlioz's Requiem in London
14:01
René Jacobs conducts Beethoven's Missa solemnis
15:20
René Jacobs and Beethoven's Missa solemnis
15:53
InterMezzo
16:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
18:15
Claudio Abbado conducts Brahms, Schoenberg and Beethoven in Lucerne
19:57
InterMezzo
20:30
Ce que le jour doit a la nuit by Hervé Koubi
21:35
The unexpected on all fronts, Hervé Koubi
22:30
Les Nuits Barbares ou les premiers matins du monde by Hervé Koubi
23:37
Laurent Bardainne ' Tigre d'Eau Douce ' - Jazz a la Villette
00:10
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1965
00:38
The Sun Ra Centennial Arkestra with Marshall Allen - Banlieues Bleues
01:40
David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
02:40
Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montréal
04:16
Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
05:15
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1965
05:42
InterMezzo
08:30
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth: Wagner, Beethoven
09:54
René Jacobs and Beethoven's Missa solemnis
10:26
René Jacobs conducts Beethoven's Missa solemnis
11:46
InterMezzo
12:30
Murray Perahia plays Beethoven: Piano Concertos No. 1 And 2
13:38
Murray Perahia plays Beethoven : Piano Concertos No. 3 & 4
14:47
Murray Perahia plays Beethoven: Piano Concerto No. 5
15:28
InterMezzo
16:30
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1965
16:57
Dhafer Youssef - Jazz Sous Les Pommiers
17:55
Fred Hersch Trio - Jazz sous les Pommiers
18:58
InterMezzo
20:30
Carmen by Bizet at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
23:30
Electro Deluxe at Paris Olympia
00:56
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
02:26
Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
04:01
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
05:16
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
06:11
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
07:04
InterMezzo
08:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse in Taiwan
10:06
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse in Peralada: Debussy, Tchaikovsky, Mussorgsky
11:44
InterMezzo
12:30
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Berg and Mahler
14:09
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Berg, Beethoven
16:10
InterMezzo
16:30
Claudio Abbado conducts Brahms, Schoenberg and Beethoven in Lucerne
18:14
Claudio Abbado conducts Beethoven and Mendelssohn in Berlin
19:46
InterMezzo
20:30
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
21:45
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
22:40
Christian Sands Trio - Jazz a la Villette
23:45
Yaron Herman Solo - Jazz a la Villette
00:30
Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues
01:30
Liz Mc Comb - Casino de Paris
03:40
Dhafer Youssef - Jazz Sous Les Pommiers
05:05
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1965
05:35
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette