Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5934. informativna oddaja
10:00
Morda niste vedeli: Lavra Izgoršek iz DPM
10:20
Umirjanje prometa skozi dolino Vrat, reportaža
10:35
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Podelitev priznanj krvodajalcem Rdečega križa Kranj, posnetek
21:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
00:00
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:45
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Otvoritev Okusov Radol'ce, reportaža
13:15
Umirjanje prometa skozi dolino Vrat, reportaža
13:25
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Dediči, 1. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: O smrčanju, izobraževalna oddaja
16:30
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Tek za Kranj 2019, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna oddaja
21:00
Novinarjev kalejdoskop, posnetek iz Mestne knjižnice Kranj
21:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
21:55
Tek gorenjskih bolnišnic, reportaža
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji
22:20
Novinarjev kalejdoskop, posnetek iz Mestne knjižnice Kranj
23:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
00:00
Ne vrag, le sosed je mejak, posnetek proslave
02:40
Videostrani
08:00
Utrinki: Otroški pevski zbor Cicido
08:30
Ustvarjalne minute: Naravni čopiči, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5931. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: O cepljenju, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Dediči, 1. del
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Kamenko Kesar, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5932. informativna oddaja
19:00
Otvoritev Okusov Radol'ce, reportaža
19:30
Tek za Kranj 2019, reportaža
20:00
Novinarjev kalejdoskop, posnetek iz Mestne knjižnice Kranj
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Otvoritev Okusov Radol'ce, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5933. informativna oddaja
22:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
22:20
Eko praznik v Radovljici, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5934. informativna oddaja
00:00
Sodni dnevi dr. Petra Čeferina, posnetek
01:30
Videostrani