Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
08:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
10:30
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
12:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
14:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
16:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
17:55
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
20:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
22:30
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
01:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
05:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
08:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
10:25
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
10:55
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
12:40
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
14:30
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
16:30
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
18:25
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
23:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
01:15
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
08:15
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
09:45
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
11:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
14:15
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
14:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
16:15
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
18:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
21:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
00:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Shanghai Criterium... Komentator: Luka Potočnik.
04:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
04:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.