Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:06
InterMezzo
08:30
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
10:00
Valery Gergiev conducts the Chaliapin Gala in Kazan
12:15
InterMezzo
12:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Ammann, Bartók, Beethoven
13:58
Michel Dalberto plays Ravel
15:30
InterMezzo
16:30
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
17:03
Ahmad Jamal in Paris
18:37
Charlie Parker - Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
20:10
InterMezzo
20:31
Semiramide by Gioachino Rossini, Teatro La Fenice
00:30
Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
01:30
Antonio Zambujo - Rua da Emenda - La Cigale (Paris)
02:45
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
03:45
Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
04:45
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
05:45
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
06:55
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
07:54
InterMezzo
08:30
Interview René Jacobs and Beethoven's Missa solemnis
09:03
René Jacobs conducts Beethoven's Missa solemnis
10:34
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
11:52
InterMezzo
12:30
Peter Philips and The Tallis Scholars: Obrecht, Browne, Fayrfax, Gombert
14:28
Paavo Järvi and the Tonhalle Orchestra Zurich: Sibelius
15:59
InterMezzo
16:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
17:30
Interview Rauf Abdullayev
17:35
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
19:24
InterMezzo
20:30
Snarky Puppy, Culcha Vulcha - L'Olympia, Paris
22:15
Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
23:14
InterMezzo
23:30
Bokanté - Malta Jazz Festival
00:31
Andrew McCormack, solo - Bimhuis (Amsterdam)
01:15
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
02:50
Ahmad Jamal in Paris
04:48
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
05:25
Magic Malik - Banlieues Bleues
06:30
InterMezzo
08:25
Antonio Zambujo - Rua da Emenda - La Cigale (Paris)
09:30
Sidney Bechet, Dizzy Gillespie, Stan Getz... Jazz Festival De Cannes 1958 - Jazz Archive
10:25
ONJ, Dancing in your Head(s), La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
11:31
InterMezzo
12:45
Norma by Bellini - Opéra royal de Wallonie-Liege
15:25
InterMezzo
16:30
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
18:00
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
19:33
InterMezzo
20:30
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Janine Jansen, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
23:30
Jazz legends - Modern Jazz Quartet II
00:00
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
00:55
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
01:30
Jazz legends - Lionel Hampton
02:30
Susanne Abbuehl - Jazz Onze+ festival
03:35
Sidney Bechet, Dizzy Gillespie, Stan Getz... Jazz Festival De Cannes 1958 - Jazz Archive
04:30
John Escreet trio - Bimhuis (Amsterdam)
05:30
InterMezzo
05:44
Norma by Bellini - Opéra royal de Wallonie-Liege