Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:30
Utrinki: Otroški pevski zbor Cicido
09:40
Gorenjska poročila, 5937. informativna oddaja
10:00
Dobrodošli doma 2019, posnetek prireditve o zamejcih
10:20
Skrbimo za zdravje: O cepljenju, izobraževalna oddaja
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
40 let Društva paraplegikov Gorenjske, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Tek za Kranj 2019, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5938. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Kamenko Kesar, pogovorna oddaja
21:00
Morda niste vedeli: Študijski krožek povezuje in združuje
21:40
Gorenjska poročila, 5938. informativna oddaja
22:00
Novinarjev kalejdoskop, posnetek iz Mestne knjižnice Kranj
23:40
Gorenjska poročila, 5938. informativna oddaja
00:00
Ljubelj 2019
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Novosti na knjižnem trgu, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5938. informativna oddaja
10:00
Prireditev v čast Simonu Jenku, reportaža
11:00
10. obletnica podjetja Damatech, posnetek
11:20
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Kamenko Kesar, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Tek za Kranj 2019, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5939. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Sledi korakov: Dediči, 1. del
21:00
Zajtrk pr Andreji: Slavko Bobovnik
21:40
Gorenjska poročila, 5939. informativna oddaja
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
22:30
Sodni dnevi dr. Petra Čeferina, posnetek
23:40
Gorenjska poročila, 5939. informativna oddaja
00:00
Moja dežela lepa in gostoljubna, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5939. informativna oddaja
10:00
Morda niste vedeli: Lavra Izgoršek iz DPM
10:20
Umirjanje prometa skozi dolino Vrat, reportaža
10:35
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija 2019, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5940. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Top music, glasbena oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Podelitev priznanj krvodajalcem Rdečega križa Kranj, posnetek
21:40
Gorenjska poročila, 5940. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5940. informativna oddaja
00:00
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih