Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
06:13
Vijesti na engleskom jeziku
06:20
Otvoreno
07:05
Počivali u miru (2), dramska serija (12) (10/10)
07:55
Vijesti na njemačkom jeziku
08:03
Znanstvena petica - portreti: Aleksandar Mezga
08:09
Na rubu znanosti
08:59
Istrage prometnih nesreća
09:24
Mostovi: Zagreb grade!...na pragu modernog doba..., dokumentarni film
09:51
Informativka: Kupnja i prodaja nekretnina
09:56
Vinjeta
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Dan sjećanja na Vukovar 1991.,snimka
14:13
Vijesti na engleskom jeziku
14:20
Otvoreno
15:05
Počivali u miru (2), dramska serija (12) (10/10)
15:55
Vijesti na njemačkom jeziku
16:03
Znanstvena petica - portreti: Aleksandar Mezga
16:09
Na rubu znanosti
16:59
Istrage prometnih nesreća
17:24
Mostovi: Zagreb grade!...na pragu modernog doba..., dokumentarni film
17:51
Informativka: Kupnja i prodaja nekretnina
17:56
Vinjeta
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Dan sjećanja na Vukovar 1991.,snimka
22:13
Vijesti na engleskom jeziku
22:20
Otvoreno
23:05
Počivali u miru (2), dramska serija (12) (10/10)
23:55
Vijesti na njemačkom jeziku
00:03
Znanstvena petica - portreti: Aleksandar Mezga
00:09
Na rubu znanosti
00:59
Istrage prometnih nesreća
01:24
Mostovi: Zagreb grade!...na pragu modernog doba..., dokumentarni film
01:51
Informativka: Kupnja i prodaja nekretnina
01:56
Vinjeta
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Tomislav Goluban i gosti - Studio Bajsić, 28.04.2019. (1. dio) (R)
03:55
Informativka: Matica hrvatska
04:00
Vijesti na engleskom jeziku
04:07
Kod nas doma
04:52
Otvoreno
05:37
Hrvatska za 5
06:27
Bilješke o jeziku
06:42
Vijesti na njemačkom jeziku
06:49
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
06:55
U svom filmu: Lana Kos
07:50
Knjiga ili život
08:20
Sonnyboy iz Stubičke Slatine, emisija pučke i predajne kulture
08:50
Znanstveni krugovi
09:15
Izvan formata
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Tomislav Goluban i gosti - Studio Bajsić, 28.04.2019. (1. dio) (R)
11:55
Informativka: Matica hrvatska
12:00
Vijesti na engleskom jeziku
12:07
Kod nas doma
12:52
Otvoreno
13:37
Hrvatska za 5
14:27
Bilješke o jeziku
14:42
Vijesti na njemačkom jeziku
14:49
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
14:55
U svom filmu: Lana Kos
15:50
Knjiga ili život
16:20
Sonnyboy iz Stubičke Slatine, emisija pučke i predajne kulture
16:50
Znanstveni krugovi
17:15
Izvan formata
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Tomislav Goluban i gosti - Studio Bajsić, 28.04.2019. (1. dio) (R)
19:55
Informativka: Matica hrvatska
20:00
Vijesti na engleskom jeziku
20:07
Kod nas doma
20:52
Otvoreno
21:37
Hrvatska za 5
22:27
Bilješke o jeziku
22:42
Vijesti na njemačkom jeziku
22:49
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
22:55
U svom filmu: Lana Kos
23:50
Knjiga ili život
00:20
Sonnyboy iz Stubičke Slatine, emisija pučke i predajne kulture
00:50
Znanstveni krugovi
01:15
Izvan formata
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Klub 7
03:55
Informativka: Medijska pismenost
04:00
Vijesti na engleskom jeziku
04:07
Otvoreno
04:52
Eko zona
05:17
2020 za Rijeku, emisija iz kulture
05:52
Vijesti na njemačkom jeziku
05:59
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (10/12)
06:49
Kultura s nogu
07:19
Severina - snimka koncerta
09:29
Luka i prijatelji: Evolucija
09:54
Financijalac: Poduzetnička plaća
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Klub 7
11:55
Informativka: Medijska pismenost
12:00
Vijesti na engleskom jeziku
12:07
Otvoreno
12:52
Eko zona
13:17
2020 za Rijeku, emisija iz kulture
13:52
Vijesti na njemačkom jeziku
13:59
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (10/12)
14:49
Kultura s nogu
15:19
Severina - snimka koncerta
17:29
Luka i prijatelji: Evolucija
17:54
Financijalac: Poduzetnička plaća
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Klub 7
19:55
Informativka: Medijska pismenost
20:00
Vijesti na engleskom jeziku
20:07
Otvoreno
20:52
Eko zona
21:17
2020 za Rijeku, emisija iz kulture
21:52
Vijesti na njemačkom jeziku
21:59
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (10/12)
22:49
Kultura s nogu
23:19
Severina - snimka koncerta
01:29
Luka i prijatelji: Evolucija
01:54
Financijalac: Poduzetnička plaća
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Dolina sunca, serija (124/210)
03:45
Bonton: Pretjerano zadiranje u tuđi prostor
03:50
Informativka: Mirenje
03:55
Vijesti na engleskom jeziku
04:02
Na rubu znanosti (R)
04:52
Otvoreno