Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
07:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
08:50
InterMezzo
09:15
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
11:00
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
12:50
InterMezzo
13:00
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
14:40
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
16:40
InterMezzo
17:00
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
19:20
InterMezzo
21:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
22:25
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
00:00
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:25
InterMezzo
02:00
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
03:45
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
05:35
InterMezzo
06:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
08:50
InterMezzo
09:30
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
11:05
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
12:15
InterMezzo
13:00
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
16:05
InterMezzo
17:00
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
19:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
20:10
InterMezzo
21:00
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
22:10
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
23:40
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
00:25
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
01:25
InterMezzo
02:00
Michel Dalberto plays Fauré
03:20
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
04:25
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
05:45
InterMezzo
05:55
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
07:35
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
09:30
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
10:45
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
12:10
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
13:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
16:00
InterMezzo
17:00
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
18:35
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
20:05
InterMezzo
21:00
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
22:40
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
00:40
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
01:35
InterMezzo
02:00
Macbeth by Verdi - Opéra Royal de Wallonie
04:35
InterMezzo
05:45
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe