Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2706. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Ivan Dobnik, 37
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami, Bojan Borovnik, mag., župan Občine Mislinja
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA: Ansambel Svetlin, Navihani muzikanti
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Ivan Dobnik, 37
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami, Bojan Borovnik, mag., župan Občine Mislinja
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Jurij Hudolin
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2707. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Majorka in Montserrat, 4. del
20:50
Revija zmagovalcev festivalov NZ glasbe Vinska Gora 2019, 2. del
22:10
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Jurij Hudolin
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2707. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kmetijski razgledi
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič, XII
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri zdravilcu Jožetu Raku
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Tadi Tada, Solution, Imperij
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Klarisa Jovanovič, XII
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program