Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ
09:40
2665. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
2666. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Pogovor v studiu
11:55
Koncert Marka Škugorja, posnetek 2. dela
13:00
Jutranji pogovori 1
14:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:00
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2666. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Poti po Himalaji, Helambu
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture, Martin Plaskan Hodnik (118)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Ministrski stol: Andreja Katič, ministrica za pravosodje
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Ans. Zeme
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture, Martin Plaskan Hodnik (118)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Ministrski stol: Andreja Katič, ministrica za pravosodje
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2667. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Ansambel Spev 2108, Po Slakovi poti, 2. del
21:45
Dotiki gora, Golica
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila