Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Morda niste vedeli: Življenje slepe Anje Pustak Lajovic, oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5573. informativna oddaja
10:00
Legende so večne Rudi Bardorfer 1933-2000, oddaja ob obletnici
11:00
25 let OŠ Antona Janše, reportaža
11:10
Regijska podelitev nagrad in priznanj ob dnevu civilne zaščite, reportaža
11:40
Videostrani
14:50
Koncert ob obletnici Pihalnega orkestra Šenčur, posnetek
15:40
Vredno je stopiti noter, dokumentarna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje:Bolezni nosu, ušes in grla, izobraževalna oddaja
18:00
Pet prijateljev na razpotu Evropskega parlamenta, izobraževalna serija
18:40
Gorenjska poročila, 5574. informativna oddaja
19:00
60. let smučišča Krvavec, reportaža
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Sledi korakov: zgodba sladkorne bolnice Saše Barlič, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5574. informativna oddaja
22:00
25 let OŠ Antona Janše, reportaža
22:10
23. Flora, reportaža iz Celjskega sejma
22:35
Legende so večne Rudi Bardorfer 1933-2000, oddaja ob obletnici
23:40
Gorenjska poročila, 5574. informativna oddaja
00:00
Koncert Ota Pestnerja za Rdeči križ Kranj, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5574. informativna oddaja
10:00
Vredno je stopiti noter, dokumentarna oddaja
10:30
Koncert Ota Pestnerja za Rdeči križ Kranj, posnetek
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Klub ljubiteljev Prešenovega gledališča, Teden slovenske drame, pogovorna oddaja
17:40
Sreda v sredo: Tin Kampl, pogovorna oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5575. informativna oddaja
19:00
23. Flora, reportaža iz Celjskega sejma
19:25
Sledi korakov: zgodba sladkorne bolnice Saše Barlič, pogovorna oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Morda niste vedeli: Življenje slepe Anje Pustak Lajovic, oddaja
21:25
17. Pokal Občine Naklo v veleslalomu, posnetek
21:40
Gorenjska poročila, 5575. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
23. Flora, reportaža iz Celjskega sejma
23:20
Evropski utrip, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5575. informativna oddaja
00:00
Ujemi sanje, zabavno – glasbena oddaja oddaja
00:35
Koncert skupine The Shin, posnetek, posnetek
01:15
Videostrani
08:00
Rdeča kapica, lutkova predstava
08:45
Mi znamo, 2. del otroške serije
09:00
Večeri z Muzejskim društvom Bled, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5575. informativna oddaja
10:00
Proslava ob občinskem prazniku občine Jesenice, reportaža
10:35
Festival čokolade v Radovljici 2018, reportaža
10:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Ob 70. obletnici splošne bolnišnice Jesenice, dokumentarna oddaja
14:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Mozaik kulture, reportaža
15:40
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna serija
16:00
Jožefov sejem na Jesenicah 2018, reportaža
16:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5575. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV
20:00
Festival čokolade v Radovljici 2018, reportaža
20:25
Ob 70. obletnici splošne bolnišnice Jesenice, dokumentarna oddaja
20:45
Sledi korakov: življenje Ivana Hršaka, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5575. informativna oddaja
22:05
Regijska podelitev nagrad in priznanj ob dnevu civilne zaščite, reportaža
22:35
Za vas z dogodkov, 30. oddaja, družabni magazin
23:40
Gorenjska poročila, 5575. informativna oddaja
00:00
Starodobnik TV, oddaja
02:00
Videostrani