Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:29
Doktor ludosti, igrani film (12) (R)
06:55
Vijesti na njemačkom jeziku
07:03
Lijepom našom: Teslić
08:17
turizam.hrt
08:39
Loza, serija (12) (6/16) (R)
09:27
Na kraju tjedna (višejezično): Sabatina - engleska verzija, dokumentarni program
09:53
Vinjeta: Voda (R)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:11
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Stipe u gostima (5), humoristična serija (9/20)
11:34
Vinjeta: Šibenik (R)
11:40
Biblija
11:50
Vijesti na engleskom jeziku
11:58
Giuliano i Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski 1999., snimka koncerta
13:29
Doktor ludosti, igrani film (12) (R)
14:55
Vijesti na njemačkom jeziku
15:03
Lijepom našom: Teslić
16:17
turizam.hrt
16:39
Loza, serija (12) (6/16) (R)
17:27
Na kraju tjedna (višejezično): Sabatina - engleska verzija, dokumentarni program
17:53
Vinjeta: Voda (R)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:11
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Stipe u gostima (5), humoristična serija (9/20)
19:34
Vinjeta: Šibenik (R)
19:40
Biblija
19:50
Vijesti na engleskom jeziku
19:58
Giuliano i Simfonijski orkestar HRT-a - V. Lisinski 1999., snimka koncerta
21:29
Doktor ludosti, igrani film (12) (R)
22:55
Vijesti na njemačkom jeziku
23:03
Lijepom našom: Teslić
00:17
turizam.hrt
00:39
Loza, serija (12) (6/16) (R)
01:27
Na kraju tjedna (višejezično): Sabatina - engleska verzija, dokumentarni program
01:53
Vinjeta: Voda (R)
02:04
Vijesti na španjolskom jeziku
02:11
Dnevnik 2
02:49
Tema dana
03:01
Stipe u gostima (5), humoristična serija (10/20)
03:35
Vijesti na engleskom jeziku
03:42
Plodovi zemlje
04:33
Doktor ludosti, igrani film (12) (R)
05:58
Pula: More
06:28
Tri ljubavne priče, kratki igrani film (R)
06:53
Vijesti na njemačkom jeziku
07:01
Mir i dobro
07:24
Evergreen (2/9) (R)
09:05
Loza, serija (12) (7/16) (R)
09:52
Istina ili mit: Svatko može staviti implatant (R)
09:56
Vinjeta: Varaždin (R)
10:04
Vijesti na španjolskom jeziku
10:11
Dnevnik 2
10:49
Tema dana
11:01
Stipe u gostima (5), humoristična serija (10/20)
11:35
Vijesti na engleskom jeziku
11:42
Plodovi zemlje
12:33
Doktor ludosti, igrani film (12) (R)
13:58
Pula: More
14:28
Tri ljubavne priče, kratki igrani film (R)
14:53
Vijesti na njemačkom jeziku
15:01
Mir i dobro
15:24
Evergreen (2/9) (R)
17:05
Loza, serija (12) (7/16) (R)
17:52
Istina ili mit: Svatko može staviti implatant (R)
17:56
Vinjeta: Varaždin (R)
18:04
Vijesti na španjolskom jeziku
18:11
Dnevnik 2
18:49
Tema dana
19:01
Stipe u gostima (5), humoristična serija (10/20)
19:35
Vijesti na engleskom jeziku
19:42
Plodovi zemlje
20:33
Doktor ludosti, igrani film (12) (R)
21:58
Pula: More
22:28
Tri ljubavne priče, kratki igrani film (R)
22:53
Vijesti na njemačkom jeziku
23:01
Mir i dobro
23:24
Evergreen (2/9) (R)
01:05
Loza, serija (12) (7/16) (R)
01:52
Istina ili mit: Svatko može staviti implatant (R)
01:56
Vinjeta: Varaždin (R)
02:04
Vijesti na španjolskom jeziku
02:11
Dnevnik 2
02:49
Tema dana
03:01
Vinjeta: Žminj (R)
03:04
Stipe u gostima (5), humoristična serija (11/20)
03:34
Abeceda zdravlja: Nutricionizam i dijabetes
03:44
Informativka: Hrvatska pošta (R)
03:48
Vijesti na engleskom jeziku
03:56
Kod nas doma (R)
04:41
Otvoreno
05:27
ko te šiša (2), humoristična serija (8/20)
05:57
Caterina iz Habjanovaca, emisija pučke i predajne kulture
06:25
Vijesti na njemačkom jeziku
06:33
Na rubu znanosti
07:21
Vinjeta: Varaždin (R)
07:24
Lijepom našom - Mostovi kulture: Teslić 2. dio (R)
08:38
Pola ure kulture
09:05
Loza, serija (12) (8/16) (R)
09:51
Vinjeta: Pula (R)
10:04
Vijesti na španjolskom jeziku
10:11
Dnevnik 2
10:49
Tema dana
11:01
Vinjeta: Žminj (R)
11:04
Stipe u gostima (5), humoristična serija (11/20)
11:34
Abeceda zdravlja: Nutricionizam i dijabetes
11:44
Informativka: Hrvatska pošta (R)
11:48
Vijesti na engleskom jeziku
11:56
Kod nas doma (R)
12:41
Otvoreno
13:27
ko te šiša (2), humoristična serija (8/20)
13:57
Caterina iz Habjanovaca, emisija pučke i predajne kulture
14:25
Vijesti na njemačkom jeziku
14:33
Na rubu znanosti
15:21
Vinjeta: Varaždin (R)
15:24
Lijepom našom - Mostovi kulture: Teslić 2. dio (R)
16:38
Pola ure kulture
17:05
Loza, serija (12) (8/16) (R)
17:51
Vinjeta: Pula (R)
18:04
Vijesti na španjolskom jeziku
18:11
Dnevnik 2
18:49
Tema dana
19:01
Vinjeta: Žminj (R)
19:04
Stipe u gostima (5), humoristična serija (11/20)
19:34
Abeceda zdravlja: Nutricionizam i dijabetes
19:44
Informativka: Hrvatska pošta (R)
19:48
Vijesti na engleskom jeziku
19:56
Kod nas doma (R)
20:41
Otvoreno
21:27
ko te šiša (2), humoristična serija (8/20)
21:57
Caterina iz Habjanovaca, emisija pučke i predajne kulture
22:25
Vijesti na njemačkom jeziku
22:33
Na rubu znanosti
23:21
Vinjeta: Varaždin (R)
23:24
Lijepom našom - Mostovi kulture: Teslić 2. dio (R)
00:38
Pola ure kulture
01:05
Loza, serija (12) (8/16) (R)
01:51
Vinjeta: Pula (R)
02:04
Vijesti na španjolskom jeziku
02:11
Dnevnik 2
02:51
Tema dana
03:03
Vinjeta: Advent u Dubrovniku
03:06
Stipe u gostima (5), humoristična serija (12/20)
03:37
Prekid programa zbog znanosti - O čaju, kavi, čokoladi
03:47
Informativka: Hrvatski državni arhiv (R)
03:53
Vinjeta: Advent u Zagrebu
03:56
Vijesti na engleskom jeziku
04:06
Kod nas doma
04:52
Otvoreno