Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Hayat TV
06:05
Baštine, ep332 r.
06:35
VOA Connect, strani dokumentarni program, ep48 r.
07:00
Ertugrul, serijski program, ep239 r.
07:45
Dr. House, serijski program, ep9 r.
08:30
Gorka zemlja, serijski program, ep1 r.
09:45
Gorka zemlja, serijski program, ep2 r.
10:30
Gorka zemlja, serijski program, ep3 r.
11:15
Gorka zemlja, serijski program, ep4 r.
12:00
Perspektiva, kolažni program ep219
12:30
Liga bez briga, sportski program r.
13:15
Veselo ljeto, muzički spotovi
13:45
Granice identiteta; Slovenija, dokumentarni program, r.
14:30
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program r.
15:10
Ispuni mi želju, kolažni program r.
15:55
Nepoznata Indonezija, dokumentarni program, ep2
16:30
Veselo ljeto, muzički spotovi
17:30
Turska ljeto 2019, reportaža r.
18:00
TV lice, revijalni program r.
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
Muzički program
20:00
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program
20:45
Veselo ljeto, muzički spotovi
21:45
Ertugrul, serijski program, ep240
22:30
Crno-bijeli svijet, informativni program
22:55
Dr. House, serijski program, ep10
23:40
Veselo ljeto, muzički spotovi
00:00
Perspektiva, kolažni program ep219 r.
00:30
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:05
Nepoznata Indonezija, dokumentarni program, ep2 r.
01:40
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program r.
03:10
Muzički program
06:05
Crno-bijeli svijet, informativni program r.
06:30
Tešanjska hronika
07:00
Ertugrul, serijski program, ep240 r.
07:45
Gorka zemlja, serijski program, ep4 r.
08:30
TV Liberty, kolažni program, ep215 r.
09:00
Ti biraj zdravlje
09:10
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program r.
10:00
Turska ljeto 2019, reportaža r.
10:30
Veselo ljeto, muzički spotovi
10:40
Majstori okusa by Dollcela, kulinarski program, r.
11:25
Atlas, kolažni program ep132 r.
11:45
Vijesti
12:00
Majstori okusa, kulinarski program, r.
12:40
Ti biraj zdravlje
12:45
Super recept, kulinarski show r.
14:00
Zavidovićka hronika
14:30
Dr. House, serijski program, ep11 r.
15:15
Atlas, kolažni program ep130 r.
15:35
Snaha, serijski program, ep302 r.
16:15
Ertugrul, serijski program, ep240 r.
17:00
Gorka zemlja, serijski program, ep4 r.
17:50
Ljetna kuhinja, revijalni program
18:35
Svijet sporta, kolažni program ep195
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:40
Labeffective
19:50
Snaha, serijski program, ep303
20:30
Gorka zemlja, serijski program, ep5
21:15
Upitnik, informativni program
22:00
Ertugrul, serijski program, ep241
22:45
Dr. House, serijski program, ep12
23:30
VOA, informativni program
00:00
Zavidovićka hronika r.
00:30
Ljetna kuhinja, revijalni program r.
01:10
Ti biraj zdravlje r.
01:15
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:50
Upitnik, informativni program r.
02:35
Svijet sporta, kolažni program ep195 r.
02:55
Muzički program