Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 1. del glasbene prireditve
08:40
Ptičja ohcet, otroška predstava
09:40
Gorenjska poročila, 5850. informativna oddaja
10:00
Festival Studenec 2019
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Pogovor z novimi evropskimi poslanci, iz studia
13:25
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: V spomin Mojci Senčar, izobraževalna oddaja
16:30
6. Teden ljubiteljske kulture
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
8. Zasavski humanitarni tek, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5850. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Dobrodelna tekma Podbrezje - Risi
20:30
Sprejemi naših kolesarskih šampionov, reportaža
21:00
Med rudarji: Spoznajmo življenje rudarskih prednikov
21:40
Gorenjska poročila, 5850. informativna oddaja
22:00
Vsi smo Kranjska Gora: Toni Zupančič čebelar
23:40
Gorenjska poročila, 5850. informativna oddaja
00:00
Okrogla miza: Regulacija – neregulacija medijev
01:10
Videostrani
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5146. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: V spomin Mojci Senčar, izobraževalna oddaja
11:30
Dan zmage za okolje
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sprejemi naših kolesarskih šampionov, reportaža
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Uroš Urbas pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5847. informativna oddaja
19:00
Festival Studenec 2019
19:15
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
20:00
Sledi korakov: Pesem Evrovizije 2019, 2. del pogovorna oddaja
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Vsi smo Kranjska Gora: Toni Zupančič čebelar
21:40
Gorenjska poročila, 5848. informativna oddaja
22:00
Teden medgeneracijskega učenja, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 5849. informativna oddaja
00:00
Pomladni koncert GŠ 2019
01:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5850. informativna oddaja
10:00
Teden medgeneracijskega učenja, reportaža
11:00
Dora: Uroš Urbas pogovorna oddaja
12:00
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
EU in slovensko gospodarstvo, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Pogovor z novimi evropskimi poslanci, iz studia
18:40
Gorenjska poročila, 5851. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
80 let Rotary kluba Kranj, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5851. informativna oddaja
22:00
Dan zmage za okolje
22:35
Festival Sobivanja 2019
23:40
Gorenjska poročila, 5851. informativna oddaja
00:00
Vsi smo Kranjska Gora: Toni Zupančič čebelar
01:00
Videostrani