Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Webern, Strauss, Franck
09:45
Gardiner and Berlioz: La Damnation de Faust
09:55
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz's La Damnation de Faust
12:10
Gardiner and Berlioz: Who was Berlioz?
12:15
InterMezzo
12:30
Lucio Silla by Mozart at the Teatro Real, Madrid
15:30
InterMezzo
16:30
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
18:00
Praetorius Christmas Mass in Versailles
19:25
An artist, Pablo Heras-Casado - A town, Grenade
19:40
InterMezzo
20:30
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
22:10
Esbjörn Svensson Trio - Jazz In Marciac
23:15
InterMezzo
23:30
Joao Donato - Banlieues Bleues
00:25
Glen Davis Andrews - Nancy Jazz Pulsations
01:15
Hariprasad Chaurasia at Philharmonie de Paris - Raga Night
02:35
Knower - Jazz a la Villette
03:20
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Laurent Maur Quartet
09:45
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1965
10:15
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1963
10:45
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
11:50
InterMezzo
12:20
Gardiner and Berlioz: Who was Berlioz?
12:30
John Eliot Gardiner and the Orchestre Révolutionnaire et Romantique: Berlioz
14:15
Gardiner and Berlioz: Les Nuits d'été
14:25
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Britten, Berlioz, Elgar
16:05
InterMezzo
16:30
Yo Gee Ti De Mourad Merzouki - Biennale de la Danse de Lyon
17:40
La Bayadere by Marius Petipa, Kiev ballet
19:45
InterMezzo
20:00
Misteria Paschalia 2019: sacred works by Antonio Nola
22:00
Avi Avital - Paris Mezzo Festival
23:20
InterMezzo
00:55
Ben Harper and Charlie Musselwhite - Jazz a Vienne
02:30
Jacob Collier - Jazz a Vienne
03:45
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
04:45
Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
06:40
InterMezzo
08:30
Roméo et Juliette by Gounod at the Liceu, Barcelona
11:00
InterMezzo
12:30
Lac by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
14:05
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
15:50
InterMezzo
16:30
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symhonie 3 & 6 by Tchaikovsky
18:15
Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opéra National de Paris: Symhonies 2 & 4 by Tchaikovsky
19:45
InterMezzo
20:30
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
23:15
InterMezzo
23:35
Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
00:40
Tcha Limberger invites Mozes Rosenberg 'A Tribute to Django Reinhardt' - Jazz a Foix
01:40
Knower - Jazz a la Villette
02:30
Jimmy Owens quintet 'Monk project' - Jazz a Foix
03:25
Hypnotic Brass Ensemble - Jazz a Vienne
04:20
InterMezzo