Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:35
Women's Mass start.
07:04
Men's Mass start.
07:35
Women's Freestyle Pursuit.
08:05
Men's Freestyle Pursuit.
09:33
Women's Mass start.
10:02
Men's Mass start.
10:33
Men's Freestyle Pursuit.
11:01
Saut Hermes - Paris (Fra).
12:57
Women's Mass start.
13:26
Men's Mass start.
13:57
Women's Freestyle Pursuit.
18:17
Calella / Calella - 164 km.
19:33
Grand Prix - Ekaterinburg (Rus).
20:08
Novice, prvič
21:05
Calella / Calella - 164 km.
22:02
Women's Mass start.
22:31
Men's Mass start.
23:02
Grand Prix - Ekaterinburg (Rus).
23:32
Novice, prvič
23:46
Calella / Calella - 164 km.
00:30
Men's Freestyle Pursuit.
01:01
Men's Mass start.
01:29
Women's Freestyle Pursuit.
05:00
Men 15km Free Technic Pursuit.
07:30
Women - 12,5km Mass Start.
08:00
Men - 15km Mass Start.
09:30
Judo: GST Ekaterinburg, RU, pon.
11:00
Women - 12,5km Mass Start.
12:30
Women - 12,5km Mass Start.
13:00
Men - 15km Mass Start.
17:45
Men 15km Free Technic Pursuit.
18:15
Konjeništvo: Horse Excellence, prvič
18:45
Konjeništvo: Sunshine Tour , ES, prvič
19:35
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:00
Reli: FIA ERC, prvič
23:25
FUN SPORTS: , IT, prvič
23:30
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
01:00
Men 15km Free Technic Pursuit.
01:30
Men - 15km Mass Start.
02:00
Women - 12,5km Mass Start.
02:30
Men 15km Free Technic Pursuit.
04:00
Men - 15km Mass Start.
04:30
Women - 12,5km Mass Start.
05:00
Reli: FIA ERC, pon.
09:30
Reli: FIA ERC, pon.
11:00
Men - 15km Mass Start.
13:30
Women - 12,5km Mass Start.
14:00
Men - 15km Mass Start.
20:25
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
20:30
Razno: Sport Talks, prvič
21:00
OI: Zimske zgodbe, prvič
22:00
OI: Zimske zgodbe, prvič
22:30
Women - 12,5km Mass Start.
23:00
Men - 15km Mass Start.
23:30
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
01:30
Women - 12,5km Mass Start.
02:00
Men 15km Free Technic Pursuit.
04:00
Reli: FIA ERC, pon.
04:30
Men 15km Free Technic Pursuit.
05:00
Women - 12,5km Mass Start.