Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
07:06
MLS Highlights.
07:34
Special September.
08:01
C Hugues (Can).
08:36
UCI Europe Tour - Coppa Sabatini.
09:31
Greatest Cyclists.
11:29
Best of 2018.
12:32
Best Of.
13:32
UCI Europe Tour - Coppa Sabatini.
14:28
C Hugues (Can).
15:01
Judo in Japan.
17:26
Special September.
17:45
Best Of.
19:39
Novice, prvič
19:53
Best of 2018.
23:04
Special September.
23:25
Novice, prvič
23:32
Greatest Cyclists.
00:24
Novice, pon.
01:29
Best of 2018.
02:20
Judo in Japan.
02:48
Special September.
03:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
04:00
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
07:15
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
08:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
08:30
OI: Dežele legend, pon.
10:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
10:30
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
11:35
OI: Dežele legend, pon.
12:00
Kajak in kanu: Super Cup in Barnaul, RU, v živo
14:45
Kolesarstvo: , IT, pon.
15:30
Kolesarstvo: , BE, v živo
17:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
17:45
OI: Dežele legend, pon.
18:15
Women's Quarter-finals.
20:10
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
21:15
Kolesarstvo: , BE, pon.
22:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
22:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:00
Day 30: New York Red Bulls (USA) - Toronto FC (Canada).
01:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
02:00
Women's Quarter-finals.
03:00
Kolesarstvo: , BE, pon.
04:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
04:30
OI: Dežele legend, pon.
05:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
07:45
Kolesarstvo: , BE, pon.
08:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
09:00
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
12:35
Kolesarstvo: , BE, pon.
13:45
Team Time Trial Women.
18:30
Jumping events.
20:00
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
21:00
Namizni tenis: EP Alicante, ES, pon.
22:00
Namizni tenis: EP Alicante, ES, pon.
23:30
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
01:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
02:00
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
03:00
Kolesarstvo: , BE, pon.
04:00
Day 30: New York Red Bulls (USA) - Toronto FC (Canada).