Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:00
Veoma važni turniri igraju se na dalekom istoku. Tenis je ovde sve popularniji, a iz toga se izdiže još više kvalitetnih igrača sa ovih prostora.
07:00
Veoma važni turniri igraju se na dalekom istoku. Tenis je ovde sve popularniji, a iz toga se izdiže još više kvalitetnih igrača sa ovih prostora.
08:15
Premier League: Sheffield United - Southampton
09:45
Španska liga: Alaves - Sevilla
11:30
Odbojka - Svetski kup (Ž): China - Russia
13:00
Segunda division: Gijon - Deportivo
14:45
NFL: NY Jets - Cleveland
17:15
Odbojka - Svetski kup (Ž): Holland - Brazil
18:45
Pregled Championship
19:15
Pregled Premier League
20:15
Pregled portugalske lige
21:00
Pregled turske lige
21:45
Turska liga: Alanya - Fenerbahce
23:30
Odbojka - Svetski kup (Ž): Japan - South Korea
01:00
ATP Metz
04:00
NFL: Oakland - Kansas City
06:30
Segunda division: Malaga - Rayo Vallecano
08:15
Premier League: Liverpool - Newcastle
10:00
Pregled Basket 3x3 World Tour: Montreal
10:30
F1 - GP Confidential
11:00
Španska liga: Eibar - Espanyol
12:45
NFL: Atlanta - Philadelphia
15:15
Danska liga: Brondby - Nordsjaelland
17:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): USA - Holland
18:30
KHL Ice Week
18:45
Pregled NASCAR Playoffs: Las Vegas
19:45
WTA All Access
20:15
La Liga magazin
20:45
ATP Uncovered
21:15
Premier League Netbusters
21:45
Pregled Segunda division
22:45
Futsal U19 EP - FINALE: Croatia - Spain
00:15
Bayern TV (Bundesliga): Leipzig - Bayern
02:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): Serbia - Argentina
03:30
NASCAR Playoffs: Las Vegas
06:30
Segunda division: Fuenlabrada - Zaragoza
08:15
Premier League: Norwich - Manchester City
10:00
Španska liga: Valladolid - Osasuna
11:45
Car Fashion
12:15
ATP Metz
14:00
Fudbal - Kup Slovenije: Koper - Maribor
15:45
Odbojka - Svetski kup (Ž): Holland - Serbia
17:15
Track & Field
17:45
Odbojka - Svetski kup (Ž): Brazil - USA
19:30
Fast Zone
20:00
Ekstremni svet sporta
20:30
Premier League Magazin
21:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): Japan - China
22:30
Pregled japanske lige
23:00
Trans World Sport
00:00
Fudbal - Kup Slovenije: Olimpija - Rudar
01:45
Odbojka - Svetski kup (Ž): Argentina - Kenya
03:15
KHL: Sochi - SKA
05:00
Odbojka - Svetski kup (Ž): South Korea - Cameroon