Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
TV prodajno okno
08:45
Lestvica zabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Praznični pogovor s Sonjo Pungertnik, ravnateljico Ignacijevega doma duhovnosti
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
TV prodajno okno
12:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:40
TV prodajno okno
17:55
Napovedujemo
18:00
Tokrat grem volit, 3. oddaja, ponovitev
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2658. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Bonton na pokopališču ali poglebu
21:00
Dotiki gora, Zajamnik - Uskovnica
21:20
Ans. Spev 2018, Po Slakovi poti poti 1. del
22:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:35
Videospot dneva
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:30
TV prodajno okno
08:45
Lestvica zabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2658. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Rockcajt, posnetek koncerta
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
TV prodajno okno
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:40
TV prodajno okno
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija
18:25
Regionalne novice
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
21:00
Regionalne novice
21:10
POP CORN
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:30
TV prodajno okno
08:45
Lestvica zabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Evropska unija in slovensko gospodarstvo
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
TV prodajno okno
12:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:40
TV prodajno okno
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA
21:15
Regionalne novice
21:20
Vrtnarski kotiček
21:35
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila