Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
ROBO TV 12
10:25
Kasaške dirke - reportaža
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ: V Šaleški dolini so živeli mastodonti
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Ekvador, Galapaško otočje
20:50
Regionalne novice, dnevno informativni program
20:55
POP CORN: Make up 2, 2003
22:10
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: V Šaleški dolini so živeli mastodonti
09:40
Župan z vami: mag. Branko Kidrič, župan Občine Rogaška Slatina
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Igor Pirkovič, Ko domovina pokliče
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca Pokrajculja, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Lahko noč, otroci! Izgubljena slonica
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Igor Pirkovič, Beseda slovenska
18:45
Dotiki gora: Ojstrica
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2876. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
20:35
Marko Škugor, koncert, 1. del
21:40
Popotniške razglednice: Ekvador, Galapaško otočje
22:30
Minute za klasično glasbo
22:45
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 12
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: V Šaleški dolini so živeli mastodonti
09:40
2875. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2876. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Župan z vami: Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:40
Osrednja slovesnost ob prazniku Mestne občine Velenje, ponovitev
16:10
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 8
18:10
O polžu, ki je kupoval hišo, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
18:45
Minute za klasično glasbo
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Planet polka: ansambel Lipovšek, Unikat
21:00
Spoznajmo jih … Beremo skupaj
21:05
Jutranji pogovori 2
22:35
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
05:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih