Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
07:10
InterMezzo
08:30
Mahler Chamber Orchestra & Jakub Hrůša: Mendelssohn, Mozart, Schumann
10:03
Modigliani Quartet plays Mozart, Shostakovich and Schumann
11:30
InterMezzo
12:30
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Schubert, Mozart
14:01
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
15:40
InterMezzo
16:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
17:52
Raphaël Pichon and Pygmalion: Bach's Motets
19:35
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
20:25
InterMezzo
20:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
21:05
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
21:55
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
23:08
InterMezzo
23:30
Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
00:30
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
01:50
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
02:52
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
03:50
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
05:20
Conjure feat. David Murray, Taj Mahal, Kip Hanrahan - Banlieues Bleues
06:20
InterMezzo
08:30
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
09:45
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
11:00
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
12:00
InterMezzo
12:30
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
15:10
InterMezzo
16:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 7
17:25
Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
18:20
Angelin Preljocaj, New York pieces - Montpellier Danse
19:32
Twenty-Seven Perspectives by Maud Le Pladec - Montpellier Danse
20:25
InterMezzo
20:30
Laissez durer la nuit: French Music of the 17th Century
21:44
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
23:30
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
00:30
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
01:35
Conjure feat. David Murray, Taj Mahal, Kip Hanrahan - Banlieues Bleues
02:30
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
03:30
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
04:30
Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
05:30
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
06:45
InterMezzo
08:30
La Boheme by Puccini at the Metropolitan Opera
10:34
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
10:55
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
12:02
InterMezzo
12:30
Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
13:50
Biophony and Sand by Alonzo KIng, Lines Ballet
15:17
InterMezzo
16:30
Saintes 2020: Bach by Damien Guillon
17:35
Paavo Järvi & Estonian Festival Orchestra : C. Nielsen, G. Kancheli, J. Sibelius
19:13
Laissez durer la nuit: French Music of the 17th Century
20:25
InterMezzo
20:30
Benvenuto Cellini by Berlioz at De Nationale Opera Amsterdam
23:30
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
00:00
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
00:55
Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
01:45
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
03:00
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
04:25
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal