Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Medo, otroška oddaja
09:30
Odprtje razstave Plakat miru, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5657. informativna oddaja
10:05
Morda niste vedeli: Denis Dolšak, oddaja
10:55
Občinska akademija ob prazniku občine Radovljica, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 3. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 4. del dokumentarne serije
16:15
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:15
Monitor TV, oddaja o računalništvu
17:55
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5658. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
51. MOS Celjski sejem, reportaža
20:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
20:30
Dora: Ivo Boscarol, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5658. informativna oddaja
22:00
Srečanje mest ob Venerini poti, reportaža
22:30
Med rudarji: upokojeni jamomerec, reportažni zapis
23:20
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5658. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5658. informativna oddaja
10:00
Likovna razstava v ateljeju Dolik, reportaža
11:00
Občinska akademija ob prazniku občine Radovljica, reportaža
11:20
Energetska prenova v Domplanu, reportaža
11:40
Videostrani
14:00
Najlepše melodije Dalmacije, 2. del koncerta
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Respiratorna obolenja, izobraževalna oddaja
18:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Tudi ti si angel – Žarek upanja, posnetek razstave
20:30
40. Juriš na Vršič, reportaža
21:00
Sledi korakov: Jože Pečnik, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
22:00
Med rudarji, upokojeni jamomerec, reportažni zapis
22:45
51. MOS Celjski sejem, reportaža
23:00
Skozi trpljenje v svobodo – italijansko koncentracijsko taborišče na otoku Rab, dokumentarni film
23:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
00:00
12. srečanje starodobnikov, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
10:00
Občinska akademija ob prazniku občine Kranjska Gora, reportaža
10:20
Kranj pravo kolesarsko mesto, reportaža
10:55
Program Svit, kako sodelovati? 3. del izobraževalne serije
11:10
Srečanje mest na Venerini poti, oddaja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
12. srečanje starodobnikov, posnetek
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Sledi korakov: Jože Pečnik, pogovorna oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
21:25
40. Juriš na Vršič, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
23:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
00:00
Skozi trpljenje v svobodo – italijansko koncentracijsko taborišče na otoku Rab, dokumentarni film
01:00
Videostrani