Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain de Montréal: Berlioz, Saint-Saëns, Elgar
07:45
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
09:05
InterMezzo
09:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Mahler
11:20
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Brahms, Stravinsky
13:00
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
13:55
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
15:30
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
17:00
Le Comte Ory by Rossini at the Opéra-Comique
19:30
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
20:40
InterMezzo
21:00
Bach: Cantatas BWV 103, 105, 199 & 25 - Pygmalion, Raphaël Pichon
22:30
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain : Elgar, Ravel, Debussy
00:00
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
01:15
InterMezzo
02:00
Le Comte Ory by Rossini at the Opéra-Comique
04:30
InterMezzo
05:30
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
06:20
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
08:00
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
09:30
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Grand Théâtre de Geneve
12:30
InterMezzo
13:00
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain de Montréal: Berlioz, Saint-Saëns, Elgar
14:50
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
16:05
InterMezzo
17:00
Cinderella by Alexei Ratmansky. Mariinsky Theater
18:50
Yaroslavna - Mariinsky Ballet
20:40
InterMezzo
21:00
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
23:36
InterMezzo
00:00
Henry Butler solo - Zinc Bar - New York
01:00
InterMezzo
02:00
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain de Montréal: Berlioz, Saint-Saëns, Elgar
03:50
Bach: Cantatas BWV 21, 82 - Pygmalion, Raphaël Pichon
05:05
InterMezzo
06:00
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
08:35
InterMezzo
09:30
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Debussy, Ravel, Brahms
10:45
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott : Dvořák, Strauss
12:20
InterMezzo
13:00
Bach: Cantatas BWV 103, 105, 199 & 25 - Pygmalion, Raphaël Pichon
14:30
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain : Elgar, Ravel, Debussy
16:10
InterMezzo
17:00
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
17:55
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
19:25
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
21:00
Cinderella by Alexei Ratmansky. Mariinsky Theater
22:50
Yaroslavna - Mariinsky Ballet
00:40
Aaron Golberg Trio - EFG London Festival
01:40
InterMezzo
02:00
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
02:55
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
04:20
Gillles Peterson - Sing Jazz Festival