Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Turistični boni, srečanje sobodajalcev
11:45
Morda niste vedeli: Letno kopališče
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Poletne spominčice
19:00
Sledi korakov: Nika Barič
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
20:30
Kultura s Stenom Vilarjem
20:45
7. Izlet mladine na planšarijo Dolga njiva
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:00
V soju Broadwayskih luči, posnetek koncerta
22:30
Športnik Tržiča za leto 2019
23:40
Poletne spominčice
00:05
Dobrodelni koncert Carmen Manet, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
Skrbimo za zdravje: Varno sončenje
11:00
V zakulisju: Damir Grgić, selektor, ki ga ne menjajo
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Camping Šobec - raj na zemlji
15:30
Novosti na knjižnem trgu
16:00
Podelitev spričeval 42 odličnjakom Radovljice
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Dermotovo leto v Kropi
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Sledi korakov: Nika Barič
21:40
Poletne spominčice
22:00
Skrbimo za zdravje: Varno sončenje
23:00
Morda niste vedeli: Letno kopališče
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Najlepše melodije Dalmacije, 2. del
01:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
11:00
V zakulisju: Damir Grgić, selektor, ki ga ne menjajo
11:20
Turistični boni, srečanje sobodajalcev
13:00
Videostrani
14:00
Romanovi: Obdobje zmede
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
7. Izlet maldine na planšarijo Dolga njiva
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Sledi korakov: Nika Barič
21:40
Prešerno poletje v Kranju
22:00
Skrbimo za zdravje: Varno sončenje
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Prešerno poletje v Kranju
00:00
Camping Šobec - raj na zemlji
00:25
Zabava za Borisa, predstava PG Kranj
01:35
Videostrani