Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2774. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:10
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, kajenje ubija
11:50
Iz oddaje Dobro jutro
12:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Kaj je bonton
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Cvetka Lipuš (55)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Islandija, 1. del
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Cvetka Lipuš (55)
21:55
Poweršok, koncert
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Živimo s stomo
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Kaj je astma
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Domači ljubljenčki (2008)
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Lidija Dominkovska, Spomin (56)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Peru
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Lidija Dominkovska, Spomin (56)
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Domači ljubljenčki (2008)
09:40
IZ NAŠEGA ARHIVA, Tiho, tukaj beremo, gledališka predstava Vrtca Velenje (2009)
10:00
Jutranji pogovori 1
11:30
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Živimo s stomo
12:30
Videospot dneva
12:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Klarisa Jovanovič, XII (52)
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš Maš: Kdaj so nastala jezera
18:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Petra Kolmanič, Luske (53)
18:55
Dotiki gora: Lepenatka
19:15
Vrtnarski kotiček
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice tega tedna
20:30
Tori Tango, koncert
22:00
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Marko Kravos, Kruh in mleko (54)
22:05
Popotniške razglednice: Peru
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program