Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:34
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev and the Marinsky Orchestra: Symphonies No.6 & 7 by Prokofiev
10:29
Martha Argerich and the Orquestra Neojiba at the Philharmonie de Paris
12:20
InterMezzo
12:30
Yo-Yo Ma, Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
14:25
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Stravinsky and Dorman
15:40
InterMezzo
15:52
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 5
16:57
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
18:02
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
18:57
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
20:25
InterMezzo
20:30
La Clemenza di Tito by Mozart at the Salzburg Festival
23:21
InterMezzo
23:30
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
00:55
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
02:00
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
03:45
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
04:40
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
06:00
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
07:10
InterMezzo
08:30
Mahler Chamber Orchestra & Jakub Hrůša: Mendelssohn, Mozart, Schumann
10:03
Modigliani Quartet plays Mozart, Shostakovich and Schumann
11:30
InterMezzo
12:30
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Schubert, Mozart
14:01
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
15:40
InterMezzo
16:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
17:52
Raphaël Pichon and Pygmalion: Bach's Motets
19:35
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
20:25
InterMezzo
20:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
21:05
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
21:55
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
23:08
InterMezzo
23:30
Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
00:30
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
01:50
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
02:52
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
03:50
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
05:20
Conjure feat. David Murray, Taj Mahal, Kip Hanrahan - Banlieues Bleues
06:20
InterMezzo
08:30
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
09:45
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
11:00
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
12:00
InterMezzo
12:30
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
15:10
InterMezzo
16:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 7
17:25
Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
18:20
Angelin Preljocaj, New York pieces - Montpellier Danse
19:32
Twenty-Seven Perspectives by Maud Le Pladec - Montpellier Danse
20:25
InterMezzo
20:30
Laissez durer la nuit: French Music of the 17th Century
21:44
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
23:30
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
00:30
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
01:35
Conjure feat. David Murray, Taj Mahal, Kip Hanrahan - Banlieues Bleues
02:30
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
03:30
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
04:30
Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
05:30
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal