Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
11:00
V zakulisju: Damir Grgić, selektor, ki ga ne menjajo
11:20
Turistični boni, srečanje sobodajalcev
13:00
Videostrani
14:00
Romanovi: Obdobje zmede
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
7. Izlet maldine na planšarijo Dolga njiva
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Sledi korakov: Nika Barič
21:40
Prešerno poletje v Kranju
22:00
Skrbimo za zdravje: Varno sončenje
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Prešerno poletje v Kranju
00:00
Camping Šobec - raj na zemlji
00:25
Zabava za Borisa, predstava PG Kranj
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Camping Šobec- raj na zemlji
10:20
Za višjo kakovost življenja starejših
10:35
Dermotovo leto v Kropi
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Sledi korakov: Nika Barič
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Poletne spominčice
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
00:20
Hvala ti Argentina
01:00
Videostrani
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 1. del prireditve
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Poletne spominčice
10:00
Vurnikova študentska nagrada 2020
10:30
Ostržek, predstava Lutkovnega gledališča
13:15
Štiri tačke, oddaja o živalih
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Nika Barič
15:00
Aktivnosti jeseniških upokojencev
15:40
Za zdravje, oddaja
16:30
Družabne igre VDC Gorajte 2019
17:00
Industrijska zgodovina Kranja
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Aktivnosti jeseniških upokojencev
18:40
Poletne spominčice
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Romanovi: Obdobje zmede
21:00
Spominski dan občine Žirovnica
21:15
Novosti na knjižnem trgu
21:40
Poletne spominčice
22:00
Kultura s Stenom Vilarjem
22:20
Evropski zeleni dogovor - priložnost za razvojni preboj
23:40
Poletne spominčice
00:00
Najlepše melodije Dalmacije, 2. del
01:50
Videostrani