Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:45
InterMezzo
08:30
La Boheme by Puccini at the Metropolitan Opera
10:34
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
10:55
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
12:02
InterMezzo
12:30
Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
13:50
Biophony and Sand by Alonzo KIng, Lines Ballet
15:17
InterMezzo
16:30
Saintes 2020: Bach by Damien Guillon
17:35
Paavo Järvi & Estonian Festival Orchestra : C. Nielsen, G. Kancheli, J. Sibelius
19:13
Laissez durer la nuit: French Music of the 17th Century
20:25
InterMezzo
20:30
Benvenuto Cellini by Berlioz at De Nationale Opera Amsterdam
23:30
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
00:00
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
00:55
Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
01:45
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
03:00
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
04:25
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
06:08
InterMezzo
08:30
Yo-Yo Ma, Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
10:25
Raphaël Pichon and Pygmalion: Bach's Motets
12:10
InterMezzo
12:30
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
13:45
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
14:55
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
15:46
InterMezzo
16:30
Saintes 2020 : Vivaldi, Bach by Christophe Rousset
17:44
Aida by Verdi at the Salzburg Festival
20:25
InterMezzo
20:30
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
22:04
Kent Nagano in Montréal
22:57
InterMezzo
23:30
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
00:30
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
01:55
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
02:55
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
04:35
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
06:05
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
06:50
InterMezzo
08:30
Sadeh 21 by Ohad Naharin | Batsheva - The young Ensemble Ohad Naharin, Théâtre national de Chaillot
09:50
Deca Dance by the Batsheva Dance Company - Théâtre national de Chaillot
11:05
InterMezzo
12:30
Don Giovanni by Mozart at the Festival d'Aix-en-Provence
15:21
InterMezzo
16:30
Saintes 2020: Fauré, Berlioz, Debussy, Duparc by Lucille Richardot
17:49
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
20:25
InterMezzo
20:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 1
21:46
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 2
23:06
InterMezzo
23:30
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
00:30
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
01:25
Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette - Jazz Archive
01:55
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
02:30
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
03:40
Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
04:30
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
05:30
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues