Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:22
Peti dan
06:22
Vijesti na njemačkom jeziku
06:29
Klub 7 (15.10.2019.) (R)
07:22
Zagrebačkim ulicama - Glazbeni spot 2020.
07:25
Tomislav Bralić i klapa Intrade, 1.dio (Arena, Pula 4.8.2017.)
08:25
Vela Gospe na Salima (2010.), emisija pučke i predajne kulture
09:00
Slatka kuharica (1): Trogir (3/14) (R)
09:26
Lovac na bilje (2): Delta Neretve (9/12) (R)
09:46
#MIKSER: Štrukli, dokumentarna reportaža (R)
09:50
#BUDI PROMJENA: Inovator automobil, dokumentarna reportaža (R)
09:54
Vinjeta - Šibenik
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Baština u objektivu: Rudnik Siverić
10:13
Dnevnik 2
10:50
Tema dana
11:03
Ljetna panorama Čakovec i Varaždin
11:48
Informativka: Medijska pismenost (R)
11:52
Vijesti na engleskom jeziku
11:58
Sve će biti dobro, serija (27/180)
12:42
Globalna Hrvatska
13:22
Peti dan
14:22
Vijesti na njemačkom jeziku
14:29
Klub 7 (15.10.2019.) (R)
15:22
Zagrebačkim ulicama - Glazbeni spot 2020.
15:25
Tomislav Bralić i klapa Intrade, 1.dio (Arena, Pula 4.8.2017.)
16:25
Vela Gospe na Salima (2010.), emisija pučke i predajne kulture
17:00
Slatka kuharica (1): Trogir (3/14) (R)
17:26
Lovac na bilje (2): Delta Neretve (9/12) (R)
17:46
#MIKSER: Štrukli, dokumentarna reportaža (R)
17:50
#BUDI PROMJENA: Inovator automobil, dokumentarna reportaža (R)
17:54
Vinjeta - Šibenik
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Baština u objektivu: Rudnik Siverić
18:13
Dnevnik 2
18:50
Tema dana
19:03
Ljetna panorama Čakovec i Varaždin
19:48
Informativka: Medijska pismenost (R)
19:52
Vijesti na engleskom jeziku
19:58
Sve će biti dobro, serija (27/180)
20:42
Globalna Hrvatska
21:22
Peti dan
22:22
Vijesti na njemačkom jeziku
22:29
Klub 7 (15.10.2019.) (R)
23:22
Zagrebačkim ulicama - Glazbeni spot 2020.
23:25
Tomislav Bralić i klapa Intrade, 1.dio (Arena, Pula 4.8.2017.)
00:25
Vela Gospe na Salima (2010.), emisija pučke i predajne kulture
01:00
Slatka kuharica (1): Trogir (3/14) (R)
01:26
Lovac na bilje (2): Delta Neretve (9/12) (R)
01:46
#MIKSER: Štrukli, dokumentarna reportaža (R)
01:50
#BUDI PROMJENA: Inovator automobil, dokumentarna reportaža (R)
01:54
Vinjeta - Šibenik
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Baština u objektivu: Stećci imotske krajine
02:13
Dnevnik 2
02:52
Tema dana
03:03
Sezonci: Rovinj, dokumentarna serija (4/6)
03:53
Informativka: Zdravstveno osiguranje (R)
03:57
Vijesti na engleskom jeziku
04:04
Sve će biti dobro, serija (28/180)
04:48
turizam.hrt
05:18
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
06:33
Financijalac: Javna nabava
06:44
Vijesti na njemačkom jeziku
06:52
Lijepom našom: Vinkovci (1.dio)
08:07
Gospa od Vrpolja - Ona koja okove skida, dokumentarni film
09:00
Slatka kuharica (1): Međimurje (6/14)
09:25
Lovac na bilje (2): Pelješac (9/12)
09:46
Puls (2): Samo ljudi, dokumentarna reportaža
09:58
Vinjeta
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Baština u objektivu: Stećci imotske krajine
10:13
Dnevnik 2
10:52
Tema dana
11:03
Sezonci: Rovinj, dokumentarna serija (4/6)
11:53
Informativka: Zdravstveno osiguranje (R)
11:57
Vijesti na engleskom jeziku
12:04
Sve će biti dobro, serija (28/180)
12:48
turizam.hrt
13:18
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
14:33
Financijalac: Javna nabava
14:44
Vijesti na njemačkom jeziku
14:52
Lijepom našom: Vinkovci (1.dio)
16:07
Gospa od Vrpolja - Ona koja okove skida, dokumentarni film
17:00
Slatka kuharica (1): Međimurje (6/14)
17:25
Lovac na bilje (2): Pelješac (9/12)
17:46
Puls (2): Samo ljudi, dokumentarna reportaža
17:58
Vinjeta
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Baština u objektivu: Stećci imotske krajine
18:13
Dnevnik 2
18:52
Tema dana
19:03
Sezonci: Rovinj, dokumentarna serija (4/6)
19:53
Informativka: Zdravstveno osiguranje (R)
19:57
Vijesti na engleskom jeziku
20:04
Sve će biti dobro, serija (28/180)
20:48
turizam.hrt
21:18
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12)
22:33
Financijalac: Javna nabava
22:44
Vijesti na njemačkom jeziku
22:52
Lijepom našom: Vinkovci (1.dio)
00:07
Gospa od Vrpolja - Ona koja okove skida, dokumentarni film
01:00
Slatka kuharica (1): Međimurje (6/14)
01:25
Lovac na bilje (2): Pelješac (9/12)
01:46
Puls (2): Samo ljudi, dokumentarna reportaža
01:58
Vinjeta
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Baština u objektivu: Šepurine
02:14
Dnevnik 2
02:52
Tema dana
03:03
Apsurdistan: Most u grlu, dokumentarna serija (5/6)
03:54
Vijesti na engleskom jeziku
04:01
Plodovi zemlje
04:51
Glas domovine (R)
05:12
Destinacija: Hrvatska, emisija o turizmu
05:37
Split: More
06:07
Hrvatska moj izbor: Lilich i Kolarec
06:32
Znanstveni krugovi (R)
06:57
Vijesti na njemačkom jeziku
07:05
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12) (R)
08:20
Puls (2): Sam u kući, dokumentarna reportaža (R)
08:32
Hrvatsko podmorje (5): Mala mora, dokumentarna serija (2/7)
09:03
Moje slike, moji snovi: Nives Opačić - filologonja i književnica
09:13
Mir i dobro
09:38
Jelovnici izgubljenog vremena: Marinade i savuri (R)
09:58
Vinjeta
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Baština u objektivu: Šepurine
10:14
Dnevnik 2
10:52
Tema dana
11:03
Apsurdistan: Most u grlu, dokumentarna serija (5/6)
11:54
Vijesti na engleskom jeziku
12:01
Plodovi zemlje
12:51
Glas domovine (R)
13:12
Destinacija: Hrvatska, emisija o turizmu
13:37
Split: More
14:07
Hrvatska moj izbor: Lilich i Kolarec
14:32
Znanstveni krugovi (R)
14:57
Vijesti na njemačkom jeziku
15:05
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12) (R)
16:20
Puls (2): Sam u kući, dokumentarna reportaža (R)
16:32
Hrvatsko podmorje (5): Mala mora, dokumentarna serija (2/7)
17:03
Moje slike, moji snovi: Nives Opačić - filologonja i književnica
17:13
Mir i dobro
17:38
Jelovnici izgubljenog vremena: Marinade i savuri (R)
17:58
Vinjeta
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Baština u objektivu: Šepurine
18:14
Dnevnik 2
18:52
Tema dana
19:03
Apsurdistan: Most u grlu, dokumentarna serija (5/6)
19:54
Vijesti na engleskom jeziku
20:01
Plodovi zemlje
20:51
Glas domovine (R)
21:12
Destinacija: Hrvatska, emisija o turizmu
21:37
Split: More
22:07
Hrvatska moj izbor: Lilich i Kolarec
22:32
Znanstveni krugovi (R)
22:57
Vijesti na njemačkom jeziku
23:05
Čovjek ispod stola, hrvatski film (12) (R)
00:20
Puls (2): Sam u kući, dokumentarna reportaža (R)
00:32
Hrvatsko podmorje (5): Mala mora, dokumentarna serija (2/7)
01:03
Moje slike, moji snovi: Nives Opačić - filologonja i književnica
01:13
Mir i dobro
01:38
Jelovnici izgubljenog vremena: Marinade i savuri (R)
01:58
Vinjeta
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Baština u objektivu: Šibenska polja
02:13
Dnevnik 2
02:52
Tema dana
03:03
Ljetna panorama Split
03:48
Informativka: Vrtići (R)
03:52
Vijesti na engleskom jeziku
03:59
Kod nas doma (25.10.2019.) (R)
04:45
Bajkovita Hrvatska: NP Brijuni (R)
04:51
U istom loncu (50/86) (R)