Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:05
Giro - Best Of.
07:03
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
08:35
Tour of Flanders - 266,5 km.
09:34
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
10:31
Liege-Bastogne-Liege - 258,5 km.
11:22
Halle-Ingooigem.
12:25
FIFA Nogomet, prvič
12:57
World Series - Texas (Usa).
14:01
Top 10 Gymnast.
15:31
Nadia Comăneci.
16:03
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
19:26
Chasing History.
19:55
EUROSPORT 2 Novice, prvič
20:04
Tour of Flanders - 266,5 km.
21:02
Amstel Gold Race - 263 km.
21:55
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
22:52
Novice, prvič
22:59
Special Summer.
23:53
Novice, pon.
00:02
Highlights of the Night.
00:59
All Access.
01:25
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
03:01
World Series - Texas (Usa).
03:55
Tour of Flanders - 266,5 km.
05:03
Amstel Gold Race - 263 km.
05:59
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
07:00
Liege-Bastogne-Liege - 258,5 km.
08:33
Halle-Ingooigem.
09:29
The King's Road - Peru.
09:48
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
11:01
[1] S. Halep (Rou) v S. Stephens (Usa) [10].
12:01
Halle-Ingooigem.
13:01
Chasing History.
15:43
The King's Road - Peru.
16:02
Tour of Flanders - 266,5 km.
17:02
Amstel Gold Race - 263 km.
17:59
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
19:01
Liege-Bastogne-Liege - 258,5 km.
19:55
EUROSPORT 2 Novice, prvič
20:02
Top 10 Gymnast.
20:59
Rugby in New Zealand.
21:28
EUROSPORT 2 Novice, pon.
21:35
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
22:33
[1] S. Halep (Rou) v S. Stephens (Usa) [10].
23:23
EUROSPORT 2 Novice, prvič
00:29
World Champs - Brno (Cze).
03:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
03:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
04:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
04:30
World Endurance Championships.
06:00
Supersport: SP Brno, CZ, pon.
10:30
Nogomet: King S Road, pon.
10:45
Nogomet: King S Road, pon.
11:00
Nogomet: King S Road, pon.
13:15
Nogomet: King S Road, pon.
13:35
World Endurance Championships.
14:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
15:30
Zimski športi: Lovimo zgodovino, pon.
16:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
19:00
Sabljanje: EP Novi Sad, RS, prvič
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
21:00
Supersport: SP Brno, CZ, pon.
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:30
Razno: Prvaki s druge plati, pon.
01:30
Women's Final.