Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2775. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Spoznajmo čutila
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Nerodna Avuština, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Aleš Stegar, iz zbirke Med nebom in Zemljo
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice
20:05
Pod svobodnim soncem, Poletno gledališče Studenec
22:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Aleš Stegar, iz zbirke Med nebom in Zemljo
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2775. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Kaj je squash?
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: MIŠ MAŠ, Kako je nastalo kolo
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Alenka Jovanoski, Uporabljene noge
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Islandija, 2. del
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Alenka Jovanoski, Uporabljene noge
21:55
San Diego, koncert
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Priprava na porod in babištvo
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
IZ ARHIVA VTV: MIŠ MAŠ, Telovadba možganov
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Miš Maš- Gobe
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivo Stropnik: O distanci in Melanholiji
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Madagaskar
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivo Stropnik: O distanci in Melanholiji
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program