Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Petelin, otroška oddaja
09:30
Odprtje ceste Leše- Peračica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5697. informativna oddaja
10:05
Morda niste vedeli: 42 maratonov za Male viteze, oddaja
10:55
Občinska akademija ob prazniku občine Radovljica, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 4. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 8. del dokumentarne serije
16:15
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:15
Monitor TV, oddaja o računalništvu
17:55
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Aleksander Mežek – Tečem skozi čas, oddaja
20:00
Sreda v sredo, oddaja
20:30
Dora: Polona Juh, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
22:00
Vzajemna za zdravje, izobraževalna oddaja
22:30
Morda niste vedeli: 42 maratonov za Male viteze, oddaja
23:20
Energetska samopomoč s Suzano Landriped, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
10:00
Aleksander Mežek – Tečem skozi čas, oddaja
11:00
Pogovor s prim. Mag. Matjažem Turelom, oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Sreda v sredo, oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Kri rešuje življenja, izobraževalna oddaja
18:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Moja dežela lepa in gostoljubna, posnetek
21:00
Sledi korakov: življenje slikarja Milana Razborška, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
22:00
Morda niste vedeli: 42 maratonov za Male viteze, oddaja
22:45
70. let Doma starejših občanov Preddvor, reportaža
23:00
Pametne vasi na Gorenjskem, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
00:00
Večer s Silvom in Andražem Terškom, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu, reportaža
10:20
Razstava slik ob 50 letnici Obrtne zbornice Radovljica, reportaža
10:55
Program Svit, kako sodelovati? 4. del izobraževalne serije
11:10
Aleksander Mežek – Tečem skozi čas, oddaja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Energetska samopomoč s Suzano Landriped, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Sledi korakov: življenje slikarja Milana Razborška, pogovorna oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
21:25
Odprtje ceste Leše - Peračica, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Vzajemna za zdravje, izobraževalna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
00:00
Slovenske ljudske po pokrajinah, koncert
01:55
Videostrani