Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
10:00
Aleksander Mežek – Tečem skozi čas, oddaja
11:00
Pogovor s prim. Mag. Matjažem Turelom, oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Sreda v sredo, oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Kri rešuje življenja, izobraževalna oddaja
18:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Moja dežela lepa in gostoljubna, posnetek
21:00
Sledi korakov: življenje slikarja Milana Razborška, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
22:00
Morda niste vedeli: 42 maratonov za Male viteze, oddaja
22:45
70. let Doma starejših občanov Preddvor, reportaža
23:00
Pametne vasi na Gorenjskem, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
00:00
Večer s Silvom in Andražem Terškom, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5699. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu, reportaža
10:20
Razstava slik ob 50 letnici Obrtne zbornice Radovljica, reportaža
10:55
Program Svit, kako sodelovati? 4. del izobraževalne serije
11:10
Aleksander Mežek – Tečem skozi čas, oddaja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Energetska samopomoč s Suzano Landriped, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Sledi korakov: življenje slikarja Milana Razborška, pogovorna oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
21:25
Odprtje ceste Leše - Peračica, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Vzajemna za zdravje, izobraževalna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
00:00
Slovenske ljudske po pokrajinah, koncert
01:55
Videostrani
08:00
Otroško srce, diplomski koncert Jakoba Ježa in OPZ Cicido
09:00
Potovanje po vesolju zdravja, z Ivo in Olijem, izobraževalna oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
10:00
Eko praznik v Radovljici, reportaža
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
13:25
Pametne vasi na Gorenjskem, oddaja
14:45
Vaja Ljubelj 2018, reportaža
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Srečanje s častnim občanom Kranja dr. Dušanom Petračem, oddaja
16:00
Vzajemna za zdravje, izobraževalna oddaja
16:30
Aleksander Mežek – Tečem skozi čas, oddaja
16:45
Odprtje ceste Leše – Peračica, reportaža
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Med rudarji: Franci Brinovec in Rudarska učna pot, oddaja
21:00
Vaja Ljubelj 2018, reportaža
21:20
11. Korakov Bazar 2018, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5700. informativna oddaja
22:05
Novosti na knjižnem trgu, oddaja
22:25
Pogovor s prim. Mag. Matjažem Turelom, oddaja
22:40
Tek za Kranj 2018, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5690. informativna oddaja
00:00
Lepo je biti muzikant, gledališka predstava
02:10
Videostrani