Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Mozart: Requiem - Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra
07:35
Peter Philips and The Tallis Scholars: Obrecht, Browne, Fayrfax, Gombert
09:20
InterMezzo
09:30
Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet, Teatro La Fenice
11:05
The Nutcracker - Choreography Ben Stevenson, Teatro La Fenice
12:40
InterMezzo
13:00
Mendelssohn, Grieg, Beethoven - Flanders Symphony Orchestra, Jan Latham-Koenig: Mendelssohn, Grieg, Beethoven
14:25
Gershwin - Anima Eterna Brugge, Jos van Immerseel
16:00
InterMezzo
17:00
Macbeth by Verdi - Opéra royal de Wallonie
19:35
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
20:40
InterMezzo
21:00
Ravel, Falla, Enesco - Anima Eterna Brugge, Jos Van Immerseel
22:45
Philippe Herreweghe conducts Bach at the Concertgebouw Brugge
00:00
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
01:00
InterMezzo
02:00
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
03:55
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
05:15
InterMezzo
06:00
Carmen by Bizet - Opéra royal de Wallonie
09:00
InterMezzo
09:30
Mozart - Sophie Karthaüser, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
10:35
Wagner, Mahler, Schumann - Mihoko Fujimura, Orchestre Philharmonique de Liege, Christian Arming
12:05
InterMezzo
13:00
Macbeth by Verdi - Opéra royal de Wallonie
15:30
InterMezzo
17:00
Mendelssohn, Grieg, Beethoven - Flanders Symphony Orchestra, Jan Latham-Koenig: Mendelssohn, Grieg, Beethoven
18:25
Gershwin - Anima Eterna Brugge, Jos van Immerseel
20:00
InterMezzo
21:00
Flat Earth Society - Südtirol Jazz Festival
21:55
Polar Bear - Südtirol Jazz Festival
22:45
Troyka - Südtirol Jazz Festival
23:30
InterMezzo
00:00
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
00:45
InterMezzo
02:00
Mozart: Requiem - Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra
03:35
Peter Philips and The Tallis Scholars: Obrecht, Browne, Fayrfax, Gombert
05:20
InterMezzo
06:00
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
07:55
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
09:10
InterMezzo
09:30
Roller trio - Bimhuis
10:25
Andrew McCormack, solo - Bimhuis
11:05
John Escreet trio - Bimhuis
12:05
InterMezzo
13:00
Carmen by Bizet - Opéra royal de Wallonie
16:00
InterMezzo
17:00
Ravel, Falla, Enesco - Anima Eterna Brugge, Jos Van Immerseel
18:45
Philippe Herreweghe conducts Bach at the Concertgebouw Brugge
20:00
InterMezzo
21:00
Mendelssohn, Grieg, Beethoven - Flanders Symphony Orchestra, Jan Latham-Koenig: Mendelssohn, Grieg, Beethoven
22:25
Gershwin - Anima Eterna Brugge, Jos van Immerseel
00:00
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
01:00
InterMezzo
02:00
Macbeth by Verdi - Opéra royal de Wallonie
04:35
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
05:35
InterMezzo