Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante; v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Primero Division, štirje najslabši pa izpadejo v Segundo Division B.
07:30
Biovis d.o.o.
08:00
Drugo najmočnejše klubsko tekmovanje v Evropi vsak teden prinaša razburljive tekme. Če ste kakšno zamudili, smo za vas zbrali vse najlepše trenutke.
08:30
Nogometna Liga prvakov je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko tekmovanje na stari celini. Njeni začetki segajo v daljne leto 1955. Naslov je do tega trenutka osvojilo kar dvaindvajset različnih klubov. Največkrat so slavili nogometaši madridskega Reala, in sicer enajstkrat. Aktualni prvaki so nogometaši munchenskega Bayerna.
10:15
10:45
Sportklub liga (ž): Calcit Volley - SIP Šempeter
12:30
14:15
15:00
S polnim imenom Kontinentalna hokejska liga za ligo NHL velja za drugo najmočnejšo hokejsko tekmovanje na svetu. Prvič so tekmovanje izvedeli leta 2008, večina sodelujočih klubov je iz Rusije, devetnajst, po en klub pa prihaja iz Belorusije, Latvije, Finske, Kazahstana in Kitajske. Naslov branijo člani CSKA-ja iz Moskve.
17:30
Liga narodov - 1/2 finale: Žreb, V živo
18:00
Evroliga je najkvalitetnejše in najbolje organizirano klubsko košarkarsko tekmovanje na stari celini. Obeta se nam nova sezona izjemnih košarkarskih užitkov. Najuspešnejši klub je madridski Real z desetimi naslovi.
20:05
Jordan Loyd se je izkazal za izjemno okrepitev. Američan je hitro prevzel dirigentsko palico pri Crveni zvezdi, ki se po uvodnem delu sezone zagotovo lahko nadeja boja za končnico. Tudi Maccabi se želi prebiti v izločilne boje, kjer bo ob koncu rednega dela prostora samo za osem najboljših kolektivov na stari celini.
22:00
Oddaja World of Freesports nam ponuja impresiven pogled na svet ekstremnega športa, ki je pogosto neupravičeno zapostavljen.
22:30
Evropska liga je drugo najpomembnejše klubsko nogometno tekmovanje na stari celini. Prvič je bila izvedena leta 1971 pod imenom Pokal velesejemskih mest. Tekmovanje organizira evropska nogometna zveza (UEFA), vanjo pa se uvrstijo moštva glede na uvrstitev v domačem prvenstvu. Aktualni prvaki so nogometaši Seville.
00:15
02:00
Biljard, Mosconi Cup 2020
05:15
Lega A Basket oziroma Serie A je najmočnejše košarkarsko tekmovanje na Apeninskem polotoku. Prvič so ga organizirali že leta 1920, v njem tekmuje 16 moštev. Naslov brani ekipa Umana Reyer Venezia.
07:00
08:45
09:15
Italijanski pokal: Pregled kroga
09:45
11:30
Vse, kar morate vedeti o dogajanju v zakulisju La lige.
17:00
Turška košarkarska liga je ena izmed najmočnejših v Evropi, že nekaj let pa imajo Turki največ predstavnikov tudi v evropskih klubskih tekmovanjih in predstavljajo sam vrh košarke na stari celini. Od leta 1966 je s 14 naslovi najuspešnejši Anadolu Efes, z devetimi naslovi sledi Fenerbahče.
19:00
Vaterpolo, LEN Cup (Beograd): Novi Beograd - Oradea, V živo
20:30
22:30
Zanimiva oddaja o zadnjih novostih iz sveta avtomobilizma.
23:00
Championship je drugo najmočnejše ligaško tekmovanje v Angliji. V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih skušajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po »playoffu«, v katerega se uvrstijo moštva uvrščena od 3. do 6. mesta po rednem delu.